Nespornou výhodou této barvy je, že sluší naprosto každému. Stačí jen zvolit ten správný odstín. Jestli si vyberete tváře, rty, oči nebo nehty, je už jen na vás.

Jdete do toho s námi?

Rty

Rudé rty jsou klasika. Ať už zvolíte matné, s vysokým leskem nebo poseté flitry. Noste je do práce, na rande nebo třeba na party. Aby vaše pusa působila dokonalým dojmem, nezapomeňte na důkladný peeling a hydrataci balzámem. Poté rtěnku jemně vklepejte do rtů. Pokud chcete být trendy, vynechejte konturku a nebojte se nedbalosti – naopak!

Oči

Na tenhle make-up look budete potřebovat notnou dávku odvahy, která se ale rozhodně vyplatí. Červené oční stíny totiž vypadají naprosto skvěle. Nebojte se a jděte do nich! Vánoční večírky, nebo silvestrovské oslavy k tomu více než vybízí.

Tváře

Červenající se tváře vypadají svěže a sexy zároveň. Zapomeňte na klasickou tvářenku v broskvovém odstínu a vyměňte ji za červenou rtěnku, kterou prsty jemně vklepejte do tváří. Krémová konzistence zaručí přirozený a šťavnatý vzhled.

Nehty

Nezapomínejte na to, že i perfektní manikúra dokáže být doplňkem! Obzvlášť, když sáhnete po výrazně červeném odstínu. A jaké nehty se právě teď nosí? Přirozenost je na prvním místě. Vsaďte na krátkou délku, která vám sedne, a zaoblený tvar. Naopak nešetřete na lesku a flitrech.