Vysoký culík

Připadá vám klasický culík nudný? Nechte se inspirovat třeba Bellou Hadid a vyčesejte jej až nad temeno hlavy. Pokud chcete dosáhnout efektu, kdy se vám vlasy rozdělí na dvě části, snažte se gumičkou začít stahovat vlasy zespoda, vlasy se tak lehce nakloní zpět a budou se přirozeně rozdělovat na dvě strany.

Bubble pony

Už víme, jak si vyčesat správně culík. Pokud máte dlouhé vlasy, nebo prostě chcete účes lehce obzvláštnit, nakupte si gumičky do zásoby. Již na podzimních fashion weeks jsem si tohoto trendu mohli všimnout. Přitom je v praxi velmi snadno proveditelný. Stačí, když si culík lehce natupírujete a přibližně po 10 centimetrech, záleží, jak máte dlouhé vlasy, svážete. Pak proces opakujete a máte hotovo!

Delší mikádo

“Žena, která si ostříhá vlasy, je připravena změnit svět.” Řekla kdysi Coco Chanel. Na podzim to vypadá, že svět může měnit půlka žen v Hollywoodu, pravděpodobně i mění. Delší mikádko lze nosit na několik způsobů, lehce zvlněné jako Mila Kunis, hladké jako Jenna Dewan či vyčesané z čela dozadu.