Pokud potřebujete rychlou změnu, pak není nic snazšího, než si ustřihnout pár předních vlasů a voilá! Cool stylová ofina je na světě.

Můžete nosit vlasy přirozeně kudrnaté, i dokonale vyžehlené, hlavně je musíte nechat takové, jaké jsou přirozeně. Letos se nenosí žádné přehnané “stylování”. Prostě francouzsky nedbale elegantní.

Ofina sice je trochu nepraktická záležitost, když je ale ustřižená správně, tolik práce její úprava zase nezabere. Navíc, letos jsou nejvíce trendy takové ofiny, které nejsou dokonalé. Takže jestli máte vlnité nebo kudrnaté vlasy, které se složitě upravují, zkuste ofinu právě teď.

Pokud máte strach, že vám ofina začne brzy vadit, nebo vás začne nudit a odrůstání bude trvat věky, pak vězte, že tomu tak nemusí být. Pokud se budete o vlasy správně starat, dorostou vám rychle a pokud si ustřihnete jen jemnou ofinu, vlasy snadno odhrnete z obličeje a máte po starostech.

My jsme tedy jednoznačně pro. Ofiny teď vládnou světu vlasů a my je milujeme. Jdete do ní také?

Abyste svůj francouzský look dotáhla k dokonalosti, naličte se jen minimálně a doplňte jen výraznou rudou rtěnkou.

Asi nejlépe vypadá ofina ke krátkému sestřihu v délce po ramena. My jsme se zamilovali do účesu inspirovaného osmdesátými léty (níže na fotce). Vlnité vlasy sestříhané okolo obličeje doplněné dlouhou přirozenou ofinou jsou právě teď to pravé.

Ofina navíc nemusí být vůbec hustá. Stačí pár pramínků, které, pokud vám budou vlasy překážet, snadno odhrnete do stran.