Přehlídka Victoria’s Secret přitahuje každý rok spoustu pozornosti. Je to koneckonců jedna z nejostřeji sledovaných přehlídek na světě. Možná i proto, že o oblečení tady příliš nejde. Nejvíce pozornosti přitahují modelky, které se po účasti na přehlídce stanou celebritami a jejich jméno zná celý svět.

Paparazzi je pronásledují po ulicích New Yorku a média se zajímají jak o jejich jídelníčky, tak o jejich cvičební plány. Protože kdo by nechtěl být stejně fit, jako ony, každý chce znát jejich tajemství. Tak jako andílci cvičit samozřejmě nemusíte, jejich workout videa nás ale baví a rozhodně se vyplatí, je vyzkoušet. Jsou totiž zábavná, nejsou příliš náročná a zvládnete je kdykoli a kdekoli, stačí si najít pár minut.

Většina cviků je kombinací pilates, jógy a baletu. Takže na většinu cviků si vystačíte jen s podložkou na zem nebo lehkými činkami. Jejich cílem je vytvořit dlouhou štíhlou a zpevněnou postavu a po té přeci toužíme všechny! Dejte si dobrý pozor především na provedení cviků a pokud vám nějaký nevyhovuje, klidně ho vynechejte. Nic se nemá přehánět.

Jak často budete cvičit je jen na vás, andílci prý cvičí hodinu až dvě, třikrát až pětkrát týdně, střídají přitom kardio, posilování a jógu.