David Beckham je opravdu mužem mnoha tváří. Pro své projekty udělá první poslední a je znám pro svoji důslednost a pečlivou přípravu. Po úspěšné spolupráci s řetězcem H&M nyní představuje výroční edici své vůně Instinct.

David-Beckham-Instinct-Gold-Edition-Campaign-002-800x534

Ikonická vůně Davida Beckhama, která je pod křídly Coty, se tak dočká své zlaté edice. Vůně spojuje tóny citronu, bergametového oleje, kardamonu, rozmarýnu i pačuli. Ve svém zlatém obalu září jako nikdy předtím a celková kombinace zlato černé ji opravdu sluší. Je inspirována silou a vůlí pravého muže, jeho stylem a mužností.

Gold Edition vůně Instinct

Gold Edition vůně Instinct

Nebudu jen dávat své jméno na lahvičku vůně a říkat, že mě voní, protože takto já nepracuji. Lidé vědí, že se podílím na všech spolupracích, do kterých jdu. Jsem tu, abych se zapojil a myslím, že to dělá moji spolupráci speciální ” říká o propojení s Coty David Beckham.

Vůně Instinct slaví desetileté výročí

Vůně Instinct slaví desetileté výročí

Sám David Beckham pro server WWD vyjádřil své neskromné přání, aby se jeho vůně Instinct Gold stala ikonická, moderní a rafinovaná. My věříme, že se tak opravdu stane, protože David Beckham dělá všechny své projekty perfektně. Na vůni Instinct Gold si počkáme do března, kdy se začne prodávat. Pokochat se nyní můžeme alespoň reklamním vizuálem, na kterém to Davidovi opět velmi sluší.

David Beckham a jeho vůně Instinct Gold Edition

David Beckham a jeho vůně Instinct Gold Edition

Foto zdroj: WWD.com