Čistý interiér i mysl

Salon si vás okamžitě získá elegantním puristickým vzhledem sjednoceným bělostnými tóny použitými napříč interiérem. Koncentraci na všední myšlenky a pracovní stres vypnete nejpozději ve chvíli, kdy se tady usadíte do křesla a u šálku kávy si necháte nastínit, jaké rozmazlování vás během následujících okamžiků čeká.

Terapie na míru

Zásadní zásluhu na rituálu, který si v Laboratory připravili pro nás, měla hair stylistka Simona Varcabová, která jako první krok péče přesně určí, co si vaše vlasy žádají. Regenerační hodina v Laboratory v našem případě začala klasickým úvodem v podobě mytí vlasů hloubkově čistícím šamponem severské přírodní značky Miria Nila, jenž je vybrán na míru po diagnostice vlasů. Poté přišla na řadu legenda mezi SOS procedurami – regenerační kúra Olaplex. Ta se zaslouží o zásadní uzdravení, uhlazení a obnovu vlasů, po jeho aplikaci tedy mnohdy není potřeba vysušené a poškozené vlasy nějak dramaticky zkracovat. Ale pozor, Olaplex se z dlouhodobého hlediska drží uvnitř vlasového vlákna, takže je stále potřeba dbát na povrchovou výživu, ideálně hydratační, tedy takovou, která vlasy po této léčivé bombě zbytečně nezatíží. Posledním krokem jarní proměny byla maska, opět od značky  Maria Nila. Ta je ovšem specifická v tom, že vlasy zároveň s regenerací i lehce přirozeně tónuje a oživí tak barvu.

Styling, se kterým nebudete chtít sedět doma

Po ozdravné terapii je střih už jen příjemným oživením a odlehčením účesu, s vhodným tvarem pro váš typ obličeje vám samozřejmě Simona ochotně poradí. Nám se od ní třeba dostalo dalšího potvrzení, že ofiny jsou letos extrémně trendy záležitostí. Poslední momenty péče zažijete při profesionální foukané a konečném stylingu, se kterým můžete okamžitě vyrazit na schůzku i na party (a to také doporučujeme, protože by byla škoda jít s novým lookem domů). Salon Laboratory najdete na adrese Elišky Krásnohorské 135/7 v Praze 1, tak na nic nečekejte a nechte se s příchodem jara trochu hýčkat.

Vlasy před procedurou

Po ošetření v salonu Laboratory

Simona Varcabová, hair stylistka salonu Laboratory