Aésop

Kultovní Australská značka funguje již od roku 1987. K nám se ale dostala teprve před pár lety do beauty concept storu Ingredients. Najdete zde přípravky pro pleť, vlasy i tělo. A zaručujeme, že si každý produkt Aeosop zamilujete! Všechny přípravky se vyrábí v Austrálii, bez použití parabenů, minerálních olejů, silikonů a umělých barviv. Parfémovány jsou esenciálními oleji a rostlinnými výtažky. Záměrně jsou plněny do krásných flakonů z hnědého skla, které přípravky chrání před negativním účinkem UV záření.

fashion156-products1-1000x657

H&M Concious

Ani H&M nezůstává pozadu. Kromě oblečení a bytových doplňků nabízí už i kosmetickou péči. A ne jen tak ledajakou. Speciální zatím pouze limitovaná řada nabízí 30 organických produktů, které jsou zabaleny v krásných a recyklovatelných obalech. Najdete v ní nejen mýdla, krémy na ruce, ale i sprchové oleje, parfémy, nebo vlasovou péči. Všechny produkty jsou navíc za více, než příznivou cenu.

hmconscious-420x560

Oway Rolland

Hledáte vlasovou péči, která je organická, ekologicky šetrná a hlavně opravdu účinná? Pak vás určitě bude zajímat tahle Italská značka Oway. Je jedinou společností svého druhu, která pracuje s biodynamicky a organicky pěstovanými rostlinami, jež jsou v produktech v co možná nejvyšší koncentraci. Kromě vlasové péče se zaměřuje i na pleťovou a tělovou péči, takže se můžete těšit na pleťová séra, regenerační boostry, nebo zeštíhlující tělové sérum.


organic-hair-treatmentsFoto: Pinterest