Designové a organické kosmetické produkty do vaší koupelny

/ Redakce

Kostemetika, která je kvalitní, přírodní a navíc má dokonalé designové obaly, které krásně vyzdobí naší koupelnu. Zní to jako sen? Už nemusí! Našli jme pro vás hned několik kosmetických značek, které všechno tohle splňují!

Aésop

Kultovní Australská značka funguje již od roku 1987. K nám se ale dostala teprve před pár lety do beauty concept storu Ingredients. Najdete zde přípravky pro pleť, vlasy i tělo. A zaručujeme, že si každý produkt Aeosop zamilujete! Všechny přípravky se vyrábí v Austrálii, bez použití parabenů, minerálních olejů, silikonů a umělých barviv. Parfémovány jsou esenciálními oleji a rostlinnými výtažky. Záměrně jsou plněny do krásných flakonů z hnědého skla, které přípravky chrání před negativním účinkem UV záření.

fashion156-products1-1000x657

H&M Concious

Ani H&M nezůstává pozadu. Kromě oblečení a bytových doplňků nabízí už i kosmetickou péči. A ne jen tak ledajakou. Speciální zatím pouze limitovaná řada nabízí 30 organických produktů, které jsou zabaleny v krásných a recyklovatelných obalech. Najdete v ní nejen mýdla, krémy na ruce, ale i sprchové oleje, parfémy, nebo vlasovou péči. Všechny produkty jsou navíc za více, než příznivou cenu.

hmconscious-420x560

Oway Rolland

Hledáte vlasovou péči, která je organická, ekologicky šetrná a hlavně opravdu účinná? Pak vás určitě bude zajímat tahle Italská značka Oway. Je jedinou společností svého druhu, která pracuje s biodynamicky a organicky pěstovanými rostlinami, jež jsou v produktech v co možná nejvyšší koncentraci. Kromě vlasové péče se zaměřuje i na pleťovou a tělovou péči, takže se můžete těšit na pleťová séra, regenerační boostry, nebo zeštíhlující tělové sérum.


organic-hair-treatmentsFoto: Pinterest