„Receptura každého našeho produktu je dokonale vyvážená. Základ z kozího mléka doplňujeme těmi nejlepšími surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty jako jsou jahody, růže, avokádo, a i proto naše kosmetika decentně a příjemně voní,“ říká ředitelka firmy Kosmetika Capri Ing. Jitka Poláková.

Proč používat právě kosmetiku z kozího mléka?

Kozí mléko je bohaté na vitamíny, aminokyseliny a minerály. Ty blahodárně působící na naši pleť. Zlepšují její krásu a zdraví. Už odpradávna bylo kozí mléko využíváno při rituálech krásy a naše babičky věděly, že umíchat si masku z domácího tvarohu je to nejlepší, co pro svou pleť můžeme udělat. Kozí mléko, máslo, syrovátka, kolostrum tvoří jedinečný základ každého receptu Kosmetiky Capri. Vybírat můžete ze tří značek: La Chèvre, Le Chaton a Capramedic. La Chèvre nabízí kvalitní produkty pro základní péči a úplně si s ní vystačí ženy mezi 20 a 35 rokem věku. Le Chaton má propracovanější, více výživné produkty, s vyšším poměrem aktivních látek a je vhodná pro péči po 30, 35 roku věku, skvěle řeší anti-ageing péči, v té je nepřekonatelná.

Capramedic jsou přípravky, které výrazně zlepšují stav i vzhled pokožky při zdravotních problémech jako jsou bércové vředy, atopický ekzém, lupénka, jizvy, strie, popáleniny.

Capri

Zdroj: Kosmetika Capri

Proč se zaměřit na kyselinu hyaluronovou?

Kosmetické přípravky od Kosmetiky Capri pozitivně působí na obnovení rovnováhy naší pleti. Obsahují totiž nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která snadněji proniká do hlubších vrstev pokožky a urychluje tam obnovu tkáně. V některých přípravcích jde dokonce o inovativní lipofilní formu kyseliny hyaluronové. Ta dokáže prostoupit do té správné hloubky a doplnit tělu vlastní zásobárny této zázračné tekutiny. Tím je zajištěna dostatečná hydratace pleti. „Kyselina hyaluronová dokáže v pleti zadržet velké množství vody a tím udržet její vlhkost. Pleť vám změkčí a vyhladí, ale zároveň má skvělé antioxidační a protizánětlivé účinky. Doporučujeme ji používat každý den. Vyzkoušejte náš Krém s kyselinou hyaluronovou značky Le Chaton. Hydratuje, vyhlazuje a rozjasňuje pleť,“ říká Ing. Poláková.

Capri

Zdroj: Kosmetika Capri

Proč se zamilovat do české značky?

České produkty vždy jsou čerstvé, lokální a jejich přeprava nezatěžuje přírodu. Kosmetika Capri je česká firma, své produkty vyvíjí a vyrábí v obci Čím nedaleko Prahy. Ve svých recepturách využívá primárně české a evropské suroviny a na jejich základě přináší produkty pečující o pleť, tělo a vlasy. Produkty jsou balené s láskou k ženám a šetrné k přírodě díky 100 % recyklovatelným obalům. Balení je tvořené s dávkovačem tak, že při aplikaci pumpička vytlačí jen potřebné množství krému a vy se zbytku přípravku, který zůstává v obalu, nedotýkáte. Navíc každý přípravek díky tomuto mechanismu vypotřebujete až do konce.

Produkty si prohlédněte a objednejte na www.kosmetikacapri.cz

Autor: Fimar