Beta karoten a potraviny podporující opálení

Začněte opalovací přípravu ještě před tím, než se vydáte na slunce. Dejte si náskok tak dva týdny. Začněte každý užívat tobolky beta karotenu a do svého jídelníčku zařaďte mrkev, rajčata, špenát, mango, vejce, meruňky a broskve. Tyto potraviny totiž obsahují potřebné vitamíny, které urychlí opalovací proces, bezpečně vstřebají sluneční paprsky a zároveň zregenerují sluncem dehydrovanou pokožku. Stejně tak nezapomeňte na dostatečný pitný režim čisté, neperlivé vody.

Zázračná tělová mléka

Hydratace pokožky je před opalováním i po něm nesmírně důležitá. Nezapomínejte tak na tělové mléka po opalování, protože díky speciálním látkám dokáží zklidnit sluncem podrážděnou pokožku. Aby byl výsledný efekt maximálně účinný, vsaďte na samoopalovací tělová mléka s postupným opálením. Jsou stejně hydratační, jako ty klasické, jen obsahují kapku samoopalujícího přípravku, díky němuž budete s každou aplikací postupně hnědnout. Zaručujeme, že po čtvrtém natření už budete mít dokonale čokoládovou barvu jako od moře.

Účinné a ochranné SPF 

Namazat se krémem s ochranným SPF faktorem bychom se měli ještě před tím, než vyrazíme na pláž, to je nám známo. Ochranný faktor volte pečlivě – podle svého foto typu. Tady rozhodně neplatí, že čím nižší SPF, tím více se opálíte. Zvýšenou pozornost věnujte i rizikovým oblastem, jako jsou nárty, uši, znaménka, nebo pěšinka vlasů. Pokud chcete, aby vaše pokožka vypadala vskutku bronzově, vyzkoušejte opalovací oleje se třpytkami. Díky němu snadno dosáhnete sexy glow efektu!