Vaše vlasy si zaslouží péči. Ať už je máte krátké, kudrnaté nebo rovné dlouhé, po zimě je důležité dopřát jim více péče než obvykle.

Začít můžete domácí péčí a k šamponu a kondicionéru přidat i sérum či masku na vlasy. Osvědčenou variantou je například Maska na suché a poškozené vlasy od L`Occitane. Regenerační maska s bohatou, hedvábnou texturou pomáhá obnovovat, posilovat a chránit suché a poškozené vlasy také díky  5ti esenciálním olejům – Ylang-yland, sladký pomeranč, levandule, geranium, andělika. Tříminutovou regenerační masku můžete nanášet na vlasy po celé jejich délce.

Maska na suché a poškozené vlasy

Maska na suché a poškozené vlasy

Skvělým pomocníkem jsou také přírodní přípravky od Manufaktury, například Jemný vlasový šampon se solí z Mrtvého moře, panthenolem a výtažkem z pšenice vám vlasy vyživí, budou se krásně lesknout a navíc budou mít objem. Panthenol a lanolin zvyšují lesk a také ovlivňují kvalitu a růst vlasů.

Šampon z výtažky z mrtvého moře

Šampon z výtažky z mrtvého moře

Pokud si chcete dopřát péči u profesionálů, Wella Professionals právě uvádí do kadeřnických salonů nový servis pro zacelení oslabených vlasů s nedostatečným objemem. Tato služba se opírá o znovuuvedení legendárních tekutých vlasů SP LIQUID HAIR do SP salonů. Systém Professional je řada špičkové péče a v mnoha ohledech průkopník nových technologií – efekt posílení nové služby vám vydrží až 5 umytí. Pro domácí péči pak Weela představila novou pečující řadu ELEMENTS, která právě vstoupila do kadeřnických salonů a je možné si ji tam pořídit. Obsahuje komplex NuTREE, který využívá přírodní sílu stromů. Přípravky krásně voní po amazonských pralesích.

LIQUID_HAIR_WELLA

Každý kadeřník vám potvrdí, že nejen přípravky pomáhají, ale důležitou roli hraje také správně zvolená strava. Pro krásné vlasy pak do svého jídelníčku zařaďte více přírodních obilovin, zeleniny a například i mandle. Skvělou volbou pro lesklé dlouhé vlasy jsou pak zábaly z olivového oleje.

Foto: Archiv značek