Eva Mendes je nejen tváří kolekce, ale stala se její kreativní ředitelkou. Exkluzivní řada dekorativní kosmetiky se zaměřuje na různé potřeby multikulturního trhu. Celá řada tak obsahuje mnoho odstínů, od nejsvětlejšího po nejtmavší a je velmi bohatá na pigmenty.

Pohybuji se v kosmetickém průmyslu mnoho let a chtěla jsem pomoci vytvořit kosmetickou řadu, která by mohla oslovit široké spektrum žen” říká o samotné spolupráci Eva Mendes a dodává “Jako žena hispánského původu je pro mě důležité, aby byly na trhu produkty, které by mohly používat všechny ženy bez kompromisů ke kvalitě.

Kolekce CIRCA

Kolekce CIRCA

Celé portfolio zahrnuje péči o celý obličej s celkem 133 produkty. Všechny je seženete v obchodech Walgreens, kde bude nabídka koncem února rozšířena také o možnost je zakoupit přes internet.

Eva Mendes

Eva Mendes

Eva Mendes je americká herečka s kubánskými předky. Mimo herectví se věnuje také modelingu, zpěvu i designu. Jako modelka se představila v mnoha reklamních kampaních světových značek, stala se například tváří Revlon, Calvin Klein, Cartier či Pantene. V roce 2013 navrhla svoji kolekci oblečení pro značku New York & Company. Pozornost na sebe upoutala také jako partnerka oblíbeného herce Ryana Goslinga, jemuž loni porodila první dceru Esmeraldu.

20150207023307Eva_Mendes_Circa

Foto: wwd.com, Profimedia.cz