Třpyt a lesk NYFW

Naším oblíbeným trendem z newyorského fashion weeku se stal styling, v němž se o barevné odlesky nestarají outfity, ale make-up s drobnými třpytkami, kousky zlata nebo kamínky. Nebojte se vše vyzkoušet, garantujeme, že si to naplno užijete. Nejste-li o výraznějším looku úplně přesvědčené, začněte jen s pár třpytkami na víčku. Uvidíte, že se ihned zamilujete a pak se pustíte do odvážnějších variant. Které to jsou?

Oslnivý pohled

Spěcháte na party a chcete mít hotový make-up co nejrychleji? Tak prostě aplikujte třpytky na celé víčko až k obočí jako label Milly. Pak už stačí jen řasenka a jemný highlighter, a přirozený, ale originální vzhled je na světě.

Krystalický look

Kdo miluje třpytky, cítí velmi pravděpodobně stejnou náklonnost i k různým kamínkům. Dobrá zpráva, Kate Spade je povolila, takže se nemusíte bát, že budou působit jako kýč! Ale jděte na to opatrně…

Zlato v hlavní roli

Čisté, oslnivé zlato dostane do kolen každého, na nějž se s takovým make-upem podíváte. Královský vzhled budete zbožňovat, stejně jako modelky na přehlídce Ulla Johnson. Těžko se vám pak bude zůstávat jen u speciální příležitosti…

Glitter jako doplněk

Jestli se rády s líčením vyhrajete, tak ho třpytem můžete jen jemně doplnit. Inspirujte se u značky Oscar de la Renta, kde bronzový třpyt dovedl k dokonalosti fialkové stíny. Look vás ujistí, že lesk i pod spodním víčkem je skvělý nápad.

Třpyt noci

Pro opravdu odvážné povahy je tu make-up, který odráží záři v černočerném tónu. Label Alice + Olivia hlasuje pro maximalistický důraz na oči. Proč ne? Noc je ještě mladá… Kdy jindy, než teď?

 

Glitter tipy

A s jakými produkty dokonalého glitter looku dosáhnete? Podívejte se do naší selekce a vyberte si své favority. Je-libo třpytivé linky, oční stíny, rtěnky, highlightery, tvářenky, laky na nehty nebo dokonce báze?

Foto: Fashionista, archiv značek