Pátek 7. září je velkým dnem pro všechny milovnice make-upu. Rihanny slavná značka Fenty Beauty se konečně dostala i do České republiky. Rihanna založila svojí nadnárodní značku dekorativní kosmetiky ve spolupráci s Kendo Brands, vývojářem kosmetiky patřícím pod skupinu LVMH a nečekaně ji představila hned v 17 zemích v září roku 2017. Nyní mají zákazníci přístup k sortimentu  se širokou škálou barev celkem v 29 zemích ve více než 2 000 prodejnách celého světa.Z toho na všech 20 parfumeriích Sephora v České republice, na e-shopu sephora.cz, a také na Fentybeauty.com.

The Fenty Face

Značka mění pravidla beauty světa díky velmi lehkým texturám, které usnadňují vrstvení, a také díky řadě odstínů. Fenty Beauty nabízí širokou škálu barev a složení vhodná pro všechny typy pleti. Produktová řada se soustředí na dosažení perfektní pleti za doprovodu závratné záře k vytvoření Rihannina vlastního stylu líčení, The Fenty Face. “Rituál Fenty Face byl navržen pro ženy všech barev pleti a osobností. Tento postup je klíčový základ vašeho líčení nehledě na to, o jaký look usilujete,” řekla RiRi. Testován v zákulisí, na pódiu i v reálném životě, rituál Fenty Face spočívá v aplikování báze pro zmatnění a posléze v aplikaci rozjasňovače na pečlivě vybraná místa, která chcete zvýraznit. Nakonec zbývá udržet lesk na nežádoucích místech pod kontrolou pomocí pudru.

Jaké produkty seženete?

Sortiment o 144 produktech zahrnuje Stunna Lip Paint, dlouhodržící tekutou rtěnku v perfektně všestranném odstínu červené, Mattemoiselle Plush, matné rtěnky, které přichází ve 14 extra pigmentovaných odstínech tak, aby slušely každému tónu pleti. Rihanna přichází také s Killawatt Foil Freestyle Highlighter, Duo, rozjasňovači, které mají stejně lehké složení jako jejich předchůdce, ale navíc nové, super třpytivé složení s efektem folie. Nakonec přináší i kolekci Moroccan Spice s paletkou očních stínů s 16 bohatě pigmentovanými matnými i třpytivými odstíny, s Pro Filt’r bází pod oční stíny, Flyliner Longwear Liquid oční linkou, a dvěma štětci na oční stíny. Rihanna nejen, že navrhla a dohlédla na každý detail své kosmetické řady, ale navíc si i sama vybrala dva prestižní vizážisty, aby reprezentovali Fenty Beauty po celém světe. Tento Global Artistry Team tvoří Priscilla Ono a Hector Espinal.