Designéři se rozhodli svět módy otevřít a udělat z něj oslavu, v níž každý holduje tomu svému a vše je správně. Nejinak funguje kategorie beauty, tak poznejte samu sebe, naslouchejte svému já a upravte se tak, abyste se zkrátka cítila nejlépe. Inspirujte se na Paris Fashion Week! Jaké looky se v Paříži objevily?

Přirozenost nade vše

Holdujete jen lehkému make-upu? Výborně. Nosíte brýle? Ještě lepší, nemusíte se ani zaobírat doplňky. Nemáte čas na vlasy? Splňujete-li i tento bod, pak společně s námi zatleskáte stylingu, který z nepřipravenosti udělal trend.

Extravagantní já

Pokud jste úplný opak prvního beauty looku a naopak milujete bláznivé a výrazné kreace, i vy zajásáte. Designový svět posílá zprávu, že se nemusíte zaměřovat pouze na jeden výrazný prvek. Klidně běžte do barevných vlasů, rudé rtěnky a neomezujte se ani v doplňcích!

Make-up lover

Zbožňujete dokonalý make-up? Jestli byste hned z fleku dokázala točit beauty tutoriály, předveďte se. Trendy třpyt či přirozený make-up není žádným omezením či pravidlem, spíše součástí spektra. Tak klidně vytvořte růžový beauty look a buďte v něm jediná!

Rainbow hair

Jste-li spíše zaměřená na vlasy, úspěch sklidíte i s no make-up feelingem a originální barvou a střihem. Pastelové tóny se stále těší oblibě, navíc jsou samy o sobě tak výrazné, že nevyžadují žádnou větší úpravu. Stačí hravý odstín a dokonalý look je hotov!

Doplňky v hlavní roli

Velké pozornosti se letos dostává i vlasovým doplňkům. Devadesátkový hřebínek Gucci? S designovým podpisem o něm nikdo nezapochybuje. Vyberte si zkrátka takový look, který se vám líbí nejvíce. Hranice nejsou, tak se řiďte jen citem a užijte si to!

Foto: Fashionista/Imaxtree