Hair stylista Adam Livermore představil v ČR značku Oribe

/ Lenka Komrsková

Luxusní americká vlasová péče Oribe, která se již od roku 2008 drží na vrcholu profesionálního hair stylingu, v sobě snoubí ty nejúčinnější přírodní ingredience a špičkovou technologii. Jasnou ukázkou byla jedinečná kadeřnická show charismatického vlasového mága Adama Livermora, který přijel předvést své umění až z New Yorku.

Adam patří mezi nejlepší vlasové stylisty světa, je členem Oribe Hair Care Education Teamu a řadí se k nejžádanějším školitelům ve svém oboru. Své vlasy si od něj nechali hýčkat Naomi Campbell, Meg Ryan, Cher, Tilda Swinton, Molly Sims nebo Jake Gyllenhaal. V brněnském hotelu Barcelo sledovala jeho výjimečné kadeřnické umění odborná veřejnost, beauty blogeři i novináři lifestylových časopisů. 

Značka Oribe Hair Care představila jedinečnou kolekci produktů vytvořenou jedním z nejvlivnějších světových kadeřníků. Zakladatel značky, Oribe Canales (čtěte OR’bej), přišel jako první s ideou extravagantních přehlídkových účesů a dokázal, že hair stylista může být stejně velkou hvězdou jako módní návrhář. Sám byl u stvoření supermodelek, jako je Linda Evangelista, Naomi Campbell, Christy Turlington či Cindy Crawford a staral se o vlasy Jennifer Lopez, Lady Gaga, Rihanny či celé rodiny Kardashian 

V roce 2008 představil svou vlastní značku vlasové péče a stylingu v designových lahvičkách inspirovaných flakony parfémů z 19. století. Spojení tradice a inovativních moderních postupů umožňuje neustále přicházet s aktuálními produkty pro nejnáročnější potřeby vlasových stylistů. Vlasová péče Oribe neobsahuje parabeny, chlorid sodný či sulfáty.