Česká herečka, kterou můžete znát například z filmu Nevinnost, se tak na několik hodin stala součástí velkého světa módy. Usedla na přehlídce do druhé řady vedle světoznámých modelů, blogerů i umělců.

SS 2015 RTW - Celebrities pictures by Anne Combaz - Kiko Mizuhara - Ana Girardot - Elisa Sednaoui - Alice Dellal - Theophilus London - Alma Jodorowsky - G Dragon

Anna neponechala nic náhodě a na tuto událost se důkladně připravila. Na přehlídku se oblékla komplet do značky Chanel. Šedé tvídové sako s modro-černou sukní s krajkou doplnila stříbrnou koženou kabelkou, vše z kolekce Chanel ready-to-wear podzim/zima 2014.

VIC2158

Nechala se pro tuto ojedinělou příležitost i profesionálně nalíčit. Vizážista značky Chanel zvýraznil její velmi světlé rysy kontrastní rtěnkou Rouge COCO Shine Full Color v odstínu AURA, 96. Oči pak nalíčil očními stíny Les 4 Ombres POESIE, 234 a stylově použil i tvářenku z názvem INNOCENCE, 160. Celé líčení skvěle podtrhlo hereččin outfit laděný do šedo stříbrna.

SS-2015-RTW-Celebrities-pictures-by-Anne-Combaz-Anna-Linhartova-2

Jsem si jistá, že o této mladé talentované slečně ještě mnoho uslyšíme. A nejen proto, že byla v popředí zájmu světových médií, které o její přítomnosti na CHANEL informovala.

SS-2015-RTW-Celebrities-pictures-by-Anne-Combaz-Anna-Linhartova-1

Foto: Archiv značky