Dcera francouzské herečky Marlène Jobert není v herecké branži žádným nováčkem a patří mezi jednu nejtalentovanějších hereček současnosti. Ve svých 34 letech má Eva Green na kontě víc jak 18 filmů a televizních seriálů. Často hraje záhadné hrdinky ve fantastických a neskutečných světech. Svoje filmové úlohy si precizně vybírá, účinkovala ve velkolepých filmech se stejně kvalitní spoluprácí s renomovanými filmovými tvůrci. Svoji filmovou kariéru začala rokem 2003. První úlohu na velkém plátně jí nabídnul sám Bertolucci ve svém filmu The Dreamers – Snílci. Učarovala také Ridleymu Scottovi, který si ji vybral do úlohy Sybilly ve filmu Kingdom of Heaven – Království nebeské. V roce 2006 se připojila k zástupům slavných a nádherných Bondových děvčat v úloze Vesper Lyndové spolu s Danielem Craigem ve filmu Casino Royale.

Eva Green se stala ambasadorkou L’Oréal Professionnel

Eva Green se stala ambasadorkou L’Oréal Professionnel

Evu je možné poznat hlavně podle jejího jemného éterického vzhledu, modrých očí a neodmyslitelných hnědých vlasů, které kvůli svému účinkovaní ve filmech anebo při účasti na červeném koberci často mění. Ať už nosí rozpuštěné vlny či sofistikovaný glamour účes, z Evy Green pokaždé vyzařuje silná ženskost.

Eva je na svoje vlasy pyšná a vytvořila si se svým kadeřníkem vztah založený na důvěře. „Vlasy jsou pro mne jako herečku nesmírně důležité. Podstatné je mít se svým kadeřníkem blízky vztah a na jednotlivých účesech pracovat společně. Můj kadeřník samozřejmě používá ty nejlepší vlasové produkty, od L´Oréal Professionnel. Jsem opravdu ráda, že jsem součástí tohoto nového dobrodružství.říká Eva Green.

Evu Green jsme si vybrali, protože dokonale ztělesňuje hodnoty naši značky: Má vynikající cit pro módní trendy a taky klade důraz na odbornost kadeřníků nejen ve filmových úlohách ale i v soukromé živote. Její krása, modernost a charizma jsou okouzlující. Jsem si jistá, že Eva Green bude pro značku L´Oréal Professionnel dokonalým triumfem.říká Anne-Laure Lecerf, mezinárodní ředitelka L´Oréal Professionnel.

Eva Green

Eva Green

Foto: Archiv L’Oréal Professionnel, Profimedia.cz