Victoria Beckham x Estée Lauder

Býválá Posh Spice se už dávno neagažuje jen v módě. Svůj byznys rozšířila už i o kosmetické portfolio. Momentálně má svém kontě již druhou spolupráci s Estée Lauder. Těšit se můžete na dokonale pigmentované oční stíny, výrazné linky, rtěnky a rozjasnovače v luxusních obalech. Takže pokud ještě nic z toho nevlastníne, rychle to napravte!

Gigi Hadid x Maybelline

Jak to dopadá, když si vznikne beauty kolaborace běžně dostupné značky s jednou z nejžádanějších modelek světa? Je celosvětově vyprodána během pouhých devadesáti minut. Výsledkem spolupráce byla make-up paletka, která obsahovala vše, co je potřeba k dokonalému looku. Pevně věříme, že se brzy budeme moc těšit na další várku produktů.

Kim Kardashian – KKW Beauty

Kim Kardashian West se rozhodla jít po stopách své mladší sestry Kylie, která má také svou vlastní kosmetickou značku. Ta je zaměřena především na konturovací sety, highlightery a tekuté rtěnky. Zkrátka ty nejlepší produkty, které jsou při líčení pro Kim nezbytností.

Fenty Beauty by Rihana

Před nedávnem nám i Rihana představila svou první kosmetickou linii Fenty Beauty by Rihana. V ní se nachází dokonalá řada lesků v nude odstínech, ale i tekuté holografické oční stíny. Zdá se, že kolekce je tak úspěšná, že sestry Kardashianovy začínají mít velkou konkurenci.

Miranda Kerr – Kora Organics

Ani modelka z Victoria’s Secret neváhala a založila si vlastní značku. Jednoduše pro to, že nemohla najít vhodnou kosmetickou péči pro svou pleť. Pokud stejně jako modelka, nedáte dopustit na zdravý životní styl, který zahrnuje také použití čistě organických produktů bez jakékoliv chemie, Kora Organics si rozhodně zamilujete. Tato skincare totiž nabízí jen to nejlepší pro vaše tělo i pleť.