16H* COLOUR LIP od Dermacolu je rtěnka s intenzivními barvami, které vytváří dokonalý vzhled rtů po celý den nošení. Průlomová textura s vysokou pigmentací barvy na rty je rychleschnoucí a výborně kryje. Celkem si můžete vybrat z devíti odstínů. Ultra lesk & jemná péče v krémové fázi díky obsahu přírodních vysoce kvalitních olejů, včelích vosků a vitaminu E zabraňuje vysušování. Rty hydratuje, zvláčňuje, dodá jim svůdný lesk a plnost. Otestovali jsme několik odstínů v různých podmínkách i na různých typech rtů.

Simulace LongLasting Lip Colour KOMP A 06 PRINT – kopie – kopie

Michaela-šéfredaktorka Iconiq.cz

Odstíny rtěnek na mě byly hodně syté a výrazné. Takže jsem je vyzkoušela jen doma. Rtěnka rozhodně nevysušuje, hezky se leskne, jen je třeba ji často doplňovat, protože při odstranění lesku působí rty rozmazaně. Ale to mohou dělat jen ty syté odstíny. Aplikace super. To musím rozhodně pochválit.

DERMACOL_16H_COLOUR_LIP_-_image_normal

Monika-módní redaktorka Iconiq.cz

K recenzi jsem si vybrala odstín č. 4, tedy nádherný rudý odstín s mírným oranžovým nádechem, který jsem hodlala provětrat na blížícím se plese. Ale aplikovala jsem ji už během poledne, abych ji dala pořádně zabrat a vyzkoušela, co tedy vydrží. Nikdy předtím jsem neměla na rtech něco, co vydrželo oběd, pití během dne, večeři a následný ples. Na rtech mi vyhovovala skvěle, vůbec jsem o ní nevěděla. Vydržela do té doby, než jsem ji před spaním ve 2hodiny ráno neodlíčila voděodolným odličovačem. Aplikace pohodička, ale u sytých barev jako je zrovna odstín č. 4 je potřeba si s tím trochu vyhrát u zrcadla, aby nebyly poznat přetahy.

3003_16H Lip Colour 04_8590031096704 PRINTKateřina-studentka

Testovala jsem odstín č. 9. Tmavší odstín s nádechem až lehce do fialova s jemnou perletí. Aplikace byla bezproblémová. Po zaschnutí jsem měla pocit lehkého stahování rtů, ale po použití krycí báze se rty zjemnily. Párkrát jsem měla rtěnku přes celý den a vydržela jídlo i pití až do večera. Odlíčit mi šla celkem dobře, ale použila jsem odličovač na oči. Tenhle tmavší odstín je vhodný podle mě na večerní nošení, je usedlejší a s lehkou perletí se hodí spíše k večernímu líčení na ples či do divadla. Rtěnku jsem použila k večernímu líčení na operu a to jsem se v ní cítila dobře.

3008_16H Lip Colour 09_8590031096759 PRINTIrena-učitelka 

Pro testování jsem si vybrala odstín č. 7 – tmavší odstín s jemným leskem. Aplikace mi po menším nácviku – nejsem zvyklá na nanášení “tekuté” rtěnky – nečinila žádné potíže. Po aplikaci první vrstvy jsem měla pocit mírného pnutí, které ale vyřešila pečující báze. Rtěnka držela výborně, ovšem když jsem ji měla celý den, začala se k večeru v jemných šupinkách odlupovat. Nicméně například na večírek je skvělá – vydrží jídlo i pití a nenechává barevný otisk na sklenici. Do testování jsem se zapojila zejména proto, že mám relativně citlivou pokožku a nošení rtěnky často vyvolá nepříjemnou reakci v podobě ekzému kolem rtů. Se rtěnkou od Dermacolu jsem ale neměla nejmenší problém a to ani po několikadenním nošení. Mohu ji tedy vřele doporučit i dámám s citlivější pletí.

3006_16H Lip Colour 07_8590031096735 PRINTBarbora-výživová poradkyně

Testovala jsem odstín č. 6. Barva mi padla hned do oka. Po aplikaci první vrstvy jsem měla svíravý pocit ve rtech, ale po nanesení druhé lesklé vrstvy, vše hned odeznělo. Rtěnka držela opravdu výborně – vůbec se nerozmazávala či nesmývala. Tudíž žádné obarvené skleničky, oblečení nebo tváře lidí, které při setkání líbáte na tváře. K odstranění jsem používala odličovadlo na oči. Po odlíčení jsem měla rty trochu vysušené, ale po nanesení obyčejného balzámu na rty bylo po problému. Celkově jsem s touto rtěnkou nadmíru spokojená a na žádné párty nechybí v mé kabelce. Všem ženám ji tedy vřele doporučuji.

3005_16H Lip Colour 06_8590031096728 PRINTKateřina-cvičitelka jógy

Testovala jsem odstín č. 5, který má přirozený tón, ale přitom rty hezky zvýrazní, aniž by na sebe strhával pozornost. Hodí se i k výraznějšímu líčení očí. Díky druhé vyživující složce, která dodává intenzivní lesk, vydržel i několik hodin. Včetně popíjení kávy. Vůbec mi rty nevysušoval, stále držel příjemnou texturu. Nanášení je díky měkkým aplikátorům moc příjemné. Jediné, co je důležité, je počkat na zaschnutí první vrstvy.

3004_16H Lip Colour 05_8590031096711 PRINT

rty-otisk

Foto: Archiv značky