Éminence Organics je značka, která si zakládá na svých ryze přírodních produktech. Nedávno otevřela svůj první kosmetický salon v centru Prahy s trochu delším názvem Beauty Day Spa Éminence Organic Skin Care. Najdete ho v Dlouhé ulici v prostorách kadeřnického salonu Toni&Guy tak trochu schovaný před chaosem centra města.

Celý prostor je příjemně dřevěný a jemně to v něm voní. Slečny recepční jsou velmi milé a rádi vám doporučí vhodnou proceduru pro vaši pleť. Vybrala jsem si celkové pleťové ošetření s bonusem péče o oční okolí. Paní kosmetička mě nejprve vyzpovídala v krátkém dotazníku ohledně mého zdravotního stavu a typu pleti, aby mohla určit vhodnou péči. A poté už následovala skoro dvouhodinová relaxace, při které jsem si náramně odpočinula a nechala svoji pleť doopravdy hýčkat.

IMG_6335 copy

Všechny produkty Éminence Organics, které jsem měla možnost vyzkoušet, nádherně voní a vy tak máte pocit, že si dáváte na obličej pravé maliny, švestky nebo višně. Nikdy předtím jsem tuto kosmetiku nevyzkoušela, před ryze přírodními produkty mám trochu respekt i z důvodu možné reakce pleti na dané složky. Mé obavy ale byly úplně zbytečné, všechno, co jsem měla možnost v salonu vyzkoušet, moji pleti perfektně sedlo, i díky skvělému doporučení paní kosmetičky. Všechny produkty této značky máte také možnost si v salonu koupit nebo případně otestovat i jen vzorečky, abyste zjistili, jestli vám daný produkt vyhovuje.

Při celém ošetření jsem zažila i premiéru, během působení pleťové masky mi paní kosmetička namasírovala ruce i nohy. Dost překvapující a velmi příjemné. Dozvěděla jsem se, že je to specialita Éminence Organics salonů po celém světě. Není divu, že si je oblíbili i světové celebrity, tuto kosmetiku používá například herečka Megan Fox, Katherine Heigl a blízká je i Ryanu Goslingovi.

Pokud si tedy chcete úplně odpočinout od všedních starostí, nechat hýčkat svoji pleť a dopřát ji kvalitní přírodní péči, salon Éminence Organics je to pravé místo, které mohu rozhodně doporučit.

Foto: Kamila Písaříková