Otestováno: Oáza klidu Éminence v centru Prahy

/ Redakce

V centru Prahy se nedávno otevřel první kosmetický salon značky Éminence Organics, která je známá svými ryze přírodními produkty.

Éminence Organics je značka, která si zakládá na svých ryze přírodních produktech. Nedávno otevřela svůj první kosmetický salon v centru Prahy s trochu delším názvem Beauty Day Spa Éminence Organic Skin Care. Najdete ho v Dlouhé ulici v prostorách kadeřnického salonu Toni&Guy tak trochu schovaný před chaosem centra města.

Celý prostor je příjemně dřevěný a jemně to v něm voní. Slečny recepční jsou velmi milé a rádi vám doporučí vhodnou proceduru pro vaši pleť. Vybrala jsem si celkové pleťové ošetření s bonusem péče o oční okolí. Paní kosmetička mě nejprve vyzpovídala v krátkém dotazníku ohledně mého zdravotního stavu a typu pleti, aby mohla určit vhodnou péči. A poté už následovala skoro dvouhodinová relaxace, při které jsem si náramně odpočinula a nechala svoji pleť doopravdy hýčkat.

IMG_6335 copy

Všechny produkty Éminence Organics, které jsem měla možnost vyzkoušet, nádherně voní a vy tak máte pocit, že si dáváte na obličej pravé maliny, švestky nebo višně. Nikdy předtím jsem tuto kosmetiku nevyzkoušela, před ryze přírodními produkty mám trochu respekt i z důvodu možné reakce pleti na dané složky. Mé obavy ale byly úplně zbytečné, všechno, co jsem měla možnost v salonu vyzkoušet, moji pleti perfektně sedlo, i díky skvělému doporučení paní kosmetičky. Všechny produkty této značky máte také možnost si v salonu koupit nebo případně otestovat i jen vzorečky, abyste zjistili, jestli vám daný produkt vyhovuje.

Při celém ošetření jsem zažila i premiéru, během působení pleťové masky mi paní kosmetička namasírovala ruce i nohy. Dost překvapující a velmi příjemné. Dozvěděla jsem se, že je to specialita Éminence Organics salonů po celém světě. Není divu, že si je oblíbili i světové celebrity, tuto kosmetiku používá například herečka Megan Fox, Katherine Heigl a blízká je i Ryanu Goslingovi.

Pokud si tedy chcete úplně odpočinout od všedních starostí, nechat hýčkat svoji pleť a dopřát ji kvalitní přírodní péči, salon Éminence Organics je to pravé místo, které mohu rozhodně doporučit.

Foto: Kamila Písaříková