Top péče o obočí

Americkou značku Benefit milujeme pro její historii, úžasné obaly a ještě skvostnější obsah. Pro letošní Vánoce si Sephora, v jejíchž sítích Benefit exkluzivně zakoupíte, připravila několik úchvatných vánočních balíčků. A protože jsou v Benefitu specialisté na obočí, vaší pozornosti by rozhodně neměla uniknout pečující sada The Great Brownanza Blockbuster Set. Naleznete v ní ikonické produkty jako kompletní sadu pro definování obočí Brow Zings Taming&Shaping Kit, skvělou tužku pro vyplnění obočí, highlighter pro zvýraznění obočí, speciální kartáček, řasenku na obočí, krémový gel a Brow Mapping Tool: soupravu pro definování tří klíčových bodů obočí a udržení jejich symetrie.

Cena: 1 950 Kč

Organická péče o vlasy ve stylu Jen Aniston

Hollywood se zbláznil do organické kosmetiky, kterou si známé tváře dopřávají nejen v péči o pleť, ale i v péči o svoji hustou hřívu. A nám je velkým potěšením, že značka OWAY (Organic Way of Life) je nyní k dostání i u nás. A čím je kosmetika OWAY tak výjimečná? Obsahuje výhradně čistou mikrobiologicky získanou vodu a je obohacena o cenné esenciální oleje. Kromě šampónů či lázní na vlasy se specifickými problémy v řadě této organické kosmetiky naleznete i speciální detoxikační peeling, který odstraňuje toxiny a zabraňuje nerovnováze a abnormalitám, které pokožku hlavy a vlasové vlákno narušují. Peeling jemně a efektivně čistí, a to zcela bez pomoci chemických látek, navíc zanechává vlasy měkké a hydratované.

Cena: 1 513 Kč

Zaostřeno na krásu a na výživu

Ideální dárek pro ženy nad 30? Cokoliv s kolagenem a bylinkami! Vánoční balíčky od EcceVita přináší mix zdravých výživových doplňků a kosmetiky. Vybírat můžete z několika balíčků, nás nejvíce baví ten, který se zaměřuje jak jinak než na krásu! Najdete v něm kolagen, který vyniká zpevňujícími účinky v péči o pokožku, podporuje správný metabolismus, který se s přibývajícím věkem zpomaluje, vyvažuje obsah minerálů v kostech a je skvělý na klouby. Harmonii a duševní zdraví podporuje indický čaj Tulsi Brahmi. Vysoce koncentrovaný rybí olej přispívá ke zdravé činnosti srdce i mozku a napomáhá ke zlepšování zraku. Součástí vánočního balíčku je i čistě přírodní mýdlo.

Cena: 1 200 Kč

Příroda v kosmetické taštičce

Projekt Líčírna se snaží zaplnit díru na trhu – nabízí profesionální dekorativní kosmetiku na organické bázi. Zastupuje značky Ilia, Alima Pure, InLight, Aila Cosmetics či Zuii Organic. Ty tam jsou problémy, kdy jste museli zvažovat přírodní složení dekorativky a její účinnost a zejména pak výdrž! Na Líčírně, kterou najdete buďto na pražských Vinohradech nebo v OC Chodov v Czech Labels & Friends, nás nejvíce baví její profesionální přístup. Od školených vizážistů se dozvíte první poslední o organické kosmetice, prohlédnou vám i vaši kosmetickou taštičku a doporučí vhodné organické alternativy vaší oblíbené kosmetiky. Darovat zde kromě voucheru můžete i speciální vánoční sety, které obsahují pleťovou péči i dekorativní kosmetiku s vlajkovými produkty. To vše v minimalistickém černobílém provedení.

Vstupenka do ráje

Dárek, s nímž možná nevydržíte čekat až do Štědrého dne. Která žena by si totiž neměla na chvíli oddychnout od vánočních příprav a myslet také trochu na sebe? Obzvlášť když náš oblíbený kosmetický salón Laboratory Beauty Institut na Starém Městě přichází s prodlouženou otevírací dobou! Setkáte se zde s nejkvalitnějšími produkty a kosmetikou. Salon ve svých zkrášlujících službách používá kosmetickou značku La Prairie, která byla po více než půl století průkopníkem v buněčné péči o stárnoucí pleť. Současně studio exkluzivně spolupracuje také s francouzskou kosmetikou Anne Semonin, jejíž filozofií je kosmetický program na míru, jenž začíná osobním pohovorem a diagnostikou pleti. Využít zde můžete i služeb zkušených kadeřníků, masérů, manikérek či pedikérek. Doporučujeme vám proto do Laboratory urychleně zakoupit voucher (ať již pro sebe nebo pro někoho jiného) a oddat se luxusní péči ještě před hektickými vánočními svátky.