Yves Saint Laurent Touche Eclat

Kdyby vám měla v kosmetické taštičce zůstat jen jedna věc, pak to rozhodně bude tento korektor. Svoji lehkou texturou rozjasní oční okolí, díky kterému budete vypadat natolik svěže, jako byste prospala poctivých osm hodin. Dá se ale také použít na lícní kosti, hranu nosu, srdíčko rtů a bradu pro přirozené rozjasnění pleti.

Dermacol Cover

Český produkt, který získal na popularitě nejen u nás, ale i v zahraničí. Použivají ho i vizážisti pro líčení filmových hvězd. Vysoká pigmentace make-upu zajistí vysoké krytí. A to i takové, že pod něj schováte jak ty nejtmavší kruhy, pigmentové skvrny, tak i tetování.

Maybelline Great Lash Mascara

Řasenek máme nespočet, ale takhle ikona stále vyhrává. Růžovozelenou Great Lash Mascaru si zamiloval celý svět a my víme proč. Dodá vám uhrančivý pohled a extra objemné, černočerné řasy.

Avène Thermal Spring Water

Termální vody jsou skvělé. Nejen, že vás v létě příjemně osvěží, ale také zafixují či zrefreshují váš make-up, hydratují pleť a pomáhájí při přechodu do klimatických změn. Tahle lahvička by vám neměla chybět v kabelce, ani na pracovním stole v klimatizované kanceláři.

Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel

Kultovní klasika, která zachrání nejednu dehydrovanou pokožku. Dramatically Different Moisturizing Gel dokonale vyživí a hydratuje vaši pokožku. Pleť tak bude hladká, zářivá a sjednocená. Zapomeňte na vrstvy make-upu a podlehněte glow skin i vy!