Sephora Cream Lip Stain Always Red

Potřebujete rtěnku, která vám bude slušet, nevysuší vaše rty, nebude stát majlant a vydrží s vámi od rána do večera? Máme pro vás dobrou zprávu. Přesně taková existuje. Je jí tekutá rtěnka Sephora Cream Lip Stain v odstí Always Red.

PS: U téhle rtěnky se důkladnému odlíčení rozhodně nevyhnete. Bez odličovacího přípravku totiž drží, jako přikovaná.

Dior Rouge 999

Kdyby Dior měl prodávat jen jednu rtěnku, byla by to právě tato v ikonickém odstínu č. 999. Ten pro nás představuje to pravé pojetí dokonalé barvy, která padne zkrátka každému a za jakékoliv situace. Ať už je to do práce, do školy, na rande nebo na party.

Rimmel Kate Lipstick #1

Pokud toužíte po sexy rtech jako má Kate Moss a nechcete dát víc, než dvě stovky, rozhodně vyzkoušejte tuto rtěnku. Ta pochází z vlastní kolekce Kate Moss a věřte, že opravdu stojí za to. Obzvlášť v odstínu č. #1.

M.A.C. Ruby Woo

Celebrity červené rtěnky zkrátka milují. Rudá pusa vypadá totiž skvěle nejen na červeném koberci, ale i jen tak k obyčejnému outfitu. Odstín Ruby Woo od M.A.C. patří mezi Rihannin nejoblíbenější. Vyzkoušejte ho i vy! Uvidíte, že intenzivní barvě a polomatné textuře jen těžko odoláte.

Chanel Rouge Allure Luminous Satin Lip Colour Pirate

Svůdné rty, se kterými okamžitě získáte veškerou pozornost? Získejte je díky rtěnce Chanel Rouge Allure Luminous Satin Lip Colour. Odstín Pirate, který je o trochu tmavší variantou klasické červené, vám dodá lehký “vamp look”.