“IKONICKÝ” večer v Salonu Petra Měchurová nabídl svým hostům mnoho. Hlavním bodem programu byla hair show – představení kolekce společenských účesů propůjčující ikonický vzhled. Následovalo již tradiční uvedení nové kolekce účesů Salonu Petry Měchurové v rámci Designbloku, pod názvem MUSE. Vlasový design této kolekce balancuje na hranici dámského a pánského stylu. Ukazuje, jak tenké jsou některé hranice a jak moc mohou být důležité detaily.

Hosté si mohli vychutnat také jedinečné vystoupení Anna K. unplugged. Zpěvačka zde zároveň představila svou novou kampaň na podporu prevence rakoviny prsu s názvem Anna K. proti rakovině prsu. “Chtěla bych, aby tahle kampaň oslovila všechny ženy a je mým velkým přáním, aby šly a nechaly se vyšetřit. Nejlépe hned a pak pravidelně! Aby nečekaly, až je na vyšetření někdo pošle. Je to můj osobní vzkaz a taky životní zkušenost, která je varováním. Zabere to pár minut a ta krátká chvíle, kterou si věnujete, Vám může zachránit život!” dodává Anna K. ke kampani.

V průběhu celého večera si hosté mohli vyzkoušet nové make-up trendy a techniky líčení pod vedením make-up artistky značky Lancôme Lucie Gibodové ve spolupráci s Lancôme Beauty Institutem.K dispozici byla i ukázka služby Ateliéry stylu, kdy ve spolupráci se značkou Bioionic vlasoví stylisté Salonu Petra Měchurová na přání prováděli diagnostiku vlasů, vlasové pokožky a radili hostům, jak s vlasy pracovat a upravovat je do dokonalosti. Celým večerem provázela moderátorka Lenny Trčková.

Foto: Archiv