Italská rodinná firma Oway Rolland si zakládá na využívání přírodních přísad a ekologickém přístupu k výrobě. Pro šetrný přístup k životnímu prostředí i nejrůznějším typům vlasů je tato značka oblíbená například v Irsku, Norsku, Švédsku, Kanadě i v Japonsku a jiných asijských státech. V její nabídce najdete širokou nabídku vlasového stylingu a péče, ale i barev a kompletní techniky pro profesionály. Pod označením ROLLAND ECOZERO/GREEN LIVING SALON po světě fungují také certifikovaná kadeřnictví, kde vaše vlasy ošetří kvalitní BIO kosmetikou a jejichž provoz je ekologicky šetrný. A jedno z nich nedávno otevřelo na pomezí pražských Vinohrad a Vršovic.

Tato ekologická vlasová kosmetika funguje již od roku 1948. Bylinky, květiny a další přírodní přísady jsou pěstovány na vlastních kontrolovaných plantážích v horách okolo italské Boloně. Dodržováním principů biodynamického zemědělství tak značka získává z přírodních zdrojů maximálním množství účinné látky. Ostatní suroviny Oway Rolland dováží od certifikovaných dodavatelů z celého světa.  V souladu se současným oblíbeným BIO trendem striktně nepoužívá parabeny, umělá barviva, syntetické vůně a další chemické prostředky.

Barvení vlasů přírodní cestou

Za dokonalou barvou vlasů už nemusíte do kadeřnického salonu! S novými barvícími koncentráty Hmelt od italské značky Oway zvládne profesionální barvení každý, a to dokonce i v pohodlí svého domova. Vyražte vstříc změně a vyzkoušejte i vy barvy, které si zamilovala řada hollywoodských hvězd, jako je Jennifer Aniston, Kim Kardashian nebo Hilary Duff!

Barvy Oway Hmelt jsou nejen maximálně účinné, ale navíc i šetrné k vašemu tělu. Obsahují totiž čisté rostlinné fair trade pigmenty, které se získávají ze semen biodynamicky pěstovaných léčivých bylin. Po sklizni, která se orientuje podle lunárního kalendáře, jsou vytvořeny aktivní ingredience s ozdravujícími, antioxidačními a vyživujícími účinky. Výsledkem je nejen perfektní odstín vlasů, ale i jejich lesk a ochrana.

Přímý pigment, který je určen výhradně pro salónní použití, lze nanést přímo na vlasy nebo přimíchat do šampónu či masky. Jednotlivé pigmenty je také možné míchat mezi sebou a vytvářet tak jedinečné barevné kombinace. Revitalizační masku Hmelt můžete vyzkoušet zcela sami, její použití je totiž velmi jednoduché: stačí nanést na vlasy a nechat působit pouhých 5 minut. Maska obsahuje řadu přírodních ingrediencí, jako je organická divizna dodávající neuvěřitelný jas či šťovík kadeřavý, který remineralizuje vlasové vlákno.