Jestli občas sledujete beauty videa s rutinami slavných hvězd, určitě jste si nemohli nevšimnout této pomůcky. Jade roller je speciální váleček, jenž slouží ke stimulaci obličeje. Nejedná se ale o ledajaký váleček. Unikátnost tkví v kameni z čistého nefritu, drahokamu, kterému jsou už po staletí připisovány léčivé účinky. Mezi ty nejdůležitější patří nerušený spánek, duševní klid, vyrovnanost a především detoxikace organismu.

Kombinace masáže a přírodní síly tak intenzivně uvolňuje napjaté svaly obličeje. Jemný tlak a energie přírodního kamene dokonale podporuje cirkulaci krve. Tím dochází ke zmírnění otoků a zmenšení hlubokých vrásek. Pleťová tkáň se zpevňuje a tělo začíná přirozenou cestou produkovat více kolagenu. Jade roller také skvěle napomáhá k lepší absorpci veškerých produktů. Krémy, séra a oleje jsou díky němu až dvakrát účinnější.

A jak ho používat?

Manipulace s jade rollerem je úplně jednoduchá. Stačí jím masírovat pleť dvakrát denně během aplikace kosmetické péče po dobu 3-5 minut. Většina jade rollerů nabízí dvou velikostní válečky. Menší část je vhodná pro oční okolí a oblast rtů, druhá strana zase pro masáž větší plochy obličeje.

TIP:

Chcete docílit maximálního účinku? Uchovávejte váleček v lednici. Chladivá teplota osvěží a vyhladí vaši pleť. Vy se tak konečně budete konečně moct rozloučit s kruhy pod očima a hlavně s botoxem!