Kdybychom tak měly ploché břicho neustále a nemusely přemýšlet o tom, jestli si můžeme vzít upnuté skinny džíny nebo si raději máme obléct volné šaty nebo halenku, abychom neduhy v této oblasti zakryly. Břicho je zkrátka část těla, která nás dokáže občas pěkně potrápit.

Někdy je to trochu otrava, ale naše těla tak prostě fungují. Pravidelným cvičením a pohybem se dá leccos napravit. Co ale dělat, když ani to nepomáhá? Nebo když zkrátka jenom potřebujeme nějakou rychlou záchranu? Víme jak na to, abyste měla ploché břicho už navždy.

Pokud chcete mít ploché břicho, tahle jídla raději vynechte:

1) Mléčné výrobky
Mléčné výrobky nejsou nic moc. Nejen, že dokáží způsobit nadýmání, ale také záněty.

2) Sodovky
Příliš mnoho vzduchu v žaludku vám určitě nijak nepomůže, sáhněte raději po vodě nebo čaji.

3) Alkohol
Alkohol dokáže vaše tělo zaměstnat na pěkně dlouhou dobu. Po pití alkoholu můžete mít nadmuté břicho klidně i celý týden.

c5f6db5f86aab8fdf7f564f4dc6b242e4) Luštěniny
Tady asi není o čem. Luštěniny jsou skvělý zdroj proteinů, pokud ale budete mít na sobě upnuté šaty, raději je vynechejte.

A co naopak jíst víc? 

1) Cizrna
Jedna z mála luštěnin, které byste naopak jíst měla, pokud chcete mít plošší břicho.

2) Ovoce a zelenina
Tady ale pozor, ovoce byste neměla jíst po hlavních jídlech, vždy alespoň hodinku dvě počkejte, jinak začne ve vašem žaludku kvasit. U zeleniny žádná omezení nejsou. Ale pozor na rajčata, ta se totiž chovají stejně jako ovoce (jestli patří mezi zeleninu nebo ovoce, se asi nikdy neshodneme).

4a20b66480fb9e5edd62e51bf8a3f430

3) Zelený čaj
Díky antioxidantům, které obsahuje dokáže zázraky nejen s vaší náladou.

4) Olivový olej
Díky mononasyceným mastným tukům dokáže redukovat tuk v oblasti břicha.