Najděte si fitness aktivitu, která vás bude bavit. Během sportu zlepšujete nejen fyzičku, ale díky rozprouděné krvi plné kyslíku je i vaše pleť zdravější a zářivější. Začněte třeba ranním během, i když si nemusíte hned dávat za cíl uběhnout během týdne půlmaraton. Nastartujete tak své tělo a uvidíte, jak se vám bude po zbytek dne skvěle pracovat. Po běhu si dopřejte sprchu společně s ranním čištěním pleti. 

Příprava před tréninkem 

Odlíčením před tréninkem umožníte pokožce dýchat a zároveň se vyhnete problémům způsobeným toxiny, které se vyplavují z těla potem. V opačném případě make-up na vaší tváří vytvoří masku, pod kterou zůstanou uvězněny bakterie a pot a veškeré nečistoty se tak vstřebávají zpět do kůže. Pokud nemůže kůže při cvičení zároveň uvolňovat vzniklé teplo, dochází k jejímu zarudnutí a zvětšování pórů, což napomáhá tvorbě černých teček. Odličovací ubrousky by tak měly být povinnou výbavou všech fitness nadšenců 

Hydratace v průběhu tréninku 

Během cvičení byste měli doplnit takové množství vody, kolik vypotíte. Nezatěžujte ledviny nárazovým pitím po skončení fyzické aktivity, ale vezměte si láhev s sebou a průběžně doplňujte tekutiny během tréninku. Vaše tělo i mysl tak zůstanou svěží po celou dobu cvičení. 

Čistá pleť je zářivá pleť 

Cvičení má na pokožku pozitivní vliv, zároveň se při náročném výkonu pleť potí a nečistoty se usazují i tam, kde byste je nehledali. Pro dokonalou a zářivou pleť do své beauty post workout rutiny rozhodně zařaďte důkladné, ale šetrné čištění. Pro jemné a zároveň efektivní čištění si pořiďte pomocníka, který dokáže vaši pleť zbavit prachu, nečistot a zbytků make-upu mnohem lépe než běžné čištění. FOREO LUNA mini 3 představuje čisticí kartáček, který pomocí programu GLOW BOOST vaši pleť vyčistí a rozzáří už za 30 sekund. Jeho kompaktní velikost z něj činí perfektní součást všech gym bagů. LUNA mini 3 bude k dostání od září 2019 za doporučenou cenu 4 290 Kč.

Zklidnění tváře 

Heřmánek a jeho přírodní sílu zná většina z vás. Uklidňuje podrážděnou pleť, snižuje projevy akné a bude se vám po něm i krásně usínat. Připravte si svou vlastní květinovou vodu z heřmánku. K ní vám bude stačit hrnec, pařáček, malá miska a poklice. Do hrnce dejte vodu, vložte pařáček a doprostřed misku. Okolí misky obložte květy heřmánku a přiklopte pokličkou. Prostupující pára bude z pokličky stékat do misky uprostřed. Až bude miska naplněná, opatrně sundejte pokličku, nechte vychladnout a extrakt přelijte do připraveného rozprašovače. Takto si můžete připravit květinové vody z různých bylinek. 

After workout péče 

Po tréninku nezapomeňte doplnit tekutiny, ideálně čistou vodu, kterou tělo nejlépe vstřebá. Neopomíjejte ani pleť, která je po návštěvě fitness připravená k efektivní péči – póry jsou otevřené, pleť dýchá a pokožka tak snáze vstřebá hydrataci a výživu z následné péče. Přibalte si tedy s sebou do fitka i koncentrovanou péči v podobě séra. Novinka od FOREO, Serum Serum Serum je sérum obsahující omlazující mikro kapsle. Tato trojitá péče o mladistvě vypadající pleť kombinuje sílu antioxidantů, skvalenu a hydratační kyselinu hyaluronovou pro zpevnění, obnovu a omlazení pleti. Doporučená cena séra Serum Serum Serum je 1 590 Kč za 30 ml. 

Pro více informací o produktech FOREO navštivte www.foreo.com.  

Produkty FOREO zakoupíte na foreo.comalza.czdouglas.cz a notino.cz