Vůně exotické dovolené

Chcete si připomínat vůni slané vody, horkého slunce a rostoucích citrusů na ostrově? Vsaďte na parfém s vodními a citrusovými akordy. Skvělou volbou je například Tom Ford Solei di Positano, nebo Neroli Portofino Acqua. Díky nim můžete být na dovolené po celý rok.

Bronzové tváře

Byli jste na dovolené na začátku prázdnin a po opálené tvaří už nezbyly ani stopy? Vsaďte na bronzer! Naneste ho na vystouplé části obličeje jako jsou jsou lícní kosti, hrana nosu, čelo a brada.

Sluncem opálená pokožka

Stejně tak jako pleť, i vaše tělo si může dopřát opálení po celý rok. Stačí vyměnit klasická tělová mléka za ty s kapkou opalovací látky a přirozeně zdravé opálení je během pár aplikací zpět. Narozdíl od klasického samoopalovacího krému nehrozí naoranžovělá barva a nevzhledné fleky.

Vlasy jako od moře

Nejlepší věcí na pobytu u moře jsou bezesporu vlasy. Přesněji efekt plážových vln v kombinaci větru a slané vody. I teď si ale můžete užívat oblíbeného beach looku. Stači vyměnit klasické stylingové přípravky za sea salt spreje. Nastříkejte je do vlkých vlasů, promačkejte a lehce vyfoukejte. Hotovo! Nedbalé vlny jako od moře jsou hotovy.