Rose gold

Pokud se nebojíte experimentovat s barvou na vlasy a chcete si užít trochu legrace třeba na nekončících letních festivalech, rozhodně musíte vyzkoušet růžové zlato! Oblíbilo si ho mnoho celebrit včetně Kylie Jenner, Hilary Duff, Katy Perry nebo Hailey Baldwin.

 

Ice blonde

Ledová blond je trendy barvou již nějakou dobu a těší se oblibě i nadále. Vypadá totiž skvěle a hodí se k jakémukoliv ročnímu období. Vyzkoušejte ji a uvidíte, jak vás bude bavit! Pokud si na ni netroufáte, podívejte se na fotografie Kim Kardashian, Cary Delevingne, Karlie Kloss, Sashy Luss nebo Jennifer Lawrence a zjistíte, že i vy tuto barvu nutně potřebujete.

 

Kaštanově hnědá

Letos bude v kurzu také klasická elegantní kaštanově hnědá. V závislosti na vašem tónu pleti můžete vyzkoušet jakýkoliv odstín od světlé až po tu nejtmavší variantu. A ač se může zdát, že hnědá barva je trendy pouze během podzimního a zimního období, opak je pravdou – zazáříte s ní i během jarních a letních dnů!

 

Blond s efektem hnědých odrostů

Blond vlasy bývají v létě velmi oblíbené, protože okamžitě rozjasní váš vzhled, jsou všestranné a sluší téměř každému. Jdete do nich nově nebo chcete lehkou obměnu? Tak dejte na náš tip a nechte si tmavé kořínky tak, jako to udělala například Margot Robbie nebo Kylie Jenner. Jen bude lepší svěřit se s efektem odrostu do rukou profesionálů.