Jaro v nahých odstínech podle NARS

/ Redakce

Francouzská značka NARS je známá pro své syté odstíny barev a minimalistické balení produktů. Její zakladatel, Francois Nars, klade důraz na kvalitní přípravky.

Pro letošní jaro si tato značka připravila několik novinek, které stojí za to si představit. Tentokrát excelují jemné odstíny a nahé tóny.

NARSissist Blush, Contouring and Lips Palette – paleta na líčení rtů, tváří a konturování obličeje – limitovaná edice

Velmi praktická k úpravě vašeho líčení. S touto paletou v exkluzivních jarních odstínech máte své oblíbené produkty Nars vždy na dosah ruky. Tato paleta z limitované edice obsahuje tři základní tvářenky a dva produkty sloužící ke konturování obličeje: tvářenku Albatross Highlighting Blusher a bronzující pudr Laguna Bronzing Powder. Líčení doplňuje lesk na rty Istria Lip Gloss.

NARSissist Spring 2015 Cheek Palette Image 3 - jpeg

NARSissist Dual-Intensity Eye Shadow Palette – paleta očních stínů dvojí intenzity – limitovaná edice

Tuto paletu z limitované edice lze použít k vytvoření celé řady looků. Stíny lze nanášet namokro či nasucho, pro denní i večerní líčení. Paleta obsahuje osm očních stínů Dual-Intensity Eye Shadow ve škále sahající od jemné růžovo broskvové, po divokou černou orchidej, a speciálně navržený mini štětec na mokré i suché líčení očí.

NARSissist Spring 2015 Dual-Intensity Eyeshadow Palette Stylized Shot - jpeg

ALL DAY LUMINOUS WEIGHTLESS FOUNDATION

Tekuté a nemastné složení tohoto dlouhodržícího make-upu přináší přirozené a lehké maximální krytí. K dispozici je ve 12 odstínech, flakon je vybaven pumpičkou, která vydá přesné množství produktu potřebné k nalíčení celého obličeje. Nové elegantní balení – navržené ve spolupráci s dlouhodobým spolupracovníkem Fabienem Baronem z newyorské designérské firmy Baron & Baron— je vybavené moderní pumpičkou, která vydá přesné množství produktu potřebné k dokonalému nalíčení celého obličeje. Tváří kolekce se stala britská herečka Tilda Swinton.

Nars-ALL-DAY-LUMINOUS-WEIGHTLESS-FOUNDATION-shades

Britská herečka Tilda Swinton jako tvář kolekce NARS

Britská herečka Tilda Swinton jako tvář kolekce NARS

Produkty Nars jsou v České republice dostupné exkluzivně v parfumeriích Sephora.

Foto: Archiv značky