Pro letošní jaro si tato značka připravila několik novinek, které stojí za to si představit. Tentokrát excelují jemné odstíny a nahé tóny.

NARSissist Blush, Contouring and Lips Palette – paleta na líčení rtů, tváří a konturování obličeje – limitovaná edice

Velmi praktická k úpravě vašeho líčení. S touto paletou v exkluzivních jarních odstínech máte své oblíbené produkty Nars vždy na dosah ruky. Tato paleta z limitované edice obsahuje tři základní tvářenky a dva produkty sloužící ke konturování obličeje: tvářenku Albatross Highlighting Blusher a bronzující pudr Laguna Bronzing Powder. Líčení doplňuje lesk na rty Istria Lip Gloss.

NARSissist Spring 2015 Cheek Palette Image 3 - jpeg

NARSissist Dual-Intensity Eye Shadow Palette – paleta očních stínů dvojí intenzity – limitovaná edice

Tuto paletu z limitované edice lze použít k vytvoření celé řady looků. Stíny lze nanášet namokro či nasucho, pro denní i večerní líčení. Paleta obsahuje osm očních stínů Dual-Intensity Eye Shadow ve škále sahající od jemné růžovo broskvové, po divokou černou orchidej, a speciálně navržený mini štětec na mokré i suché líčení očí.

NARSissist Spring 2015 Dual-Intensity Eyeshadow Palette Stylized Shot - jpeg

ALL DAY LUMINOUS WEIGHTLESS FOUNDATION

Tekuté a nemastné složení tohoto dlouhodržícího make-upu přináší přirozené a lehké maximální krytí. K dispozici je ve 12 odstínech, flakon je vybaven pumpičkou, která vydá přesné množství produktu potřebné k nalíčení celého obličeje. Nové elegantní balení – navržené ve spolupráci s dlouhodobým spolupracovníkem Fabienem Baronem z newyorské designérské firmy Baron & Baron— je vybavené moderní pumpičkou, která vydá přesné množství produktu potřebné k dokonalému nalíčení celého obličeje. Tváří kolekce se stala britská herečka Tilda Swinton.

Nars-ALL-DAY-LUMINOUS-WEIGHTLESS-FOUNDATION-shades

Britská herečka Tilda Swinton jako tvář kolekce NARS

Britská herečka Tilda Swinton jako tvář kolekce NARS

Produkty Nars jsou v České republice dostupné exkluzivně v parfumeriích Sephora.

Foto: Archiv značky