Dvojice Viktor&Rolf se nebojí kreativity i avantgardy. Návrhářské duo sklízí úspěchy i uznání za své provokativní modely a konceptuální krásu. Nyní uvádí na trh svoji sladce vypadající vůni ve flakonu z mašle s ještě sladším názvem – Bonbon.

Nový parfém v sobě nese tóny energické mandarinky a plátků pomeranče, které krystalizují do křupavých kostiček karamelu obalujícího šťavnaté kousky ovoce. V kombinaci s jasmínem a pomerančovým květem tvoří nezaměnitelnou vůni, kterou byste nejradši ochutnali.

Úchvatnou a jedinečnou lahvičku parfému Bonbon vytvořili mistři z legendární sklárny Pochet du Courval. Luxusní skleněná lahvička vůně Bonbon se ukrývá v nádherné krabici barvy malin s vyraženou černou mašlí a tradičním logem domu Viktor&Rolf. Spolu s týmem Viktor&Rolf na vůni Bonbon spolupracovali parfuméři Serge Majoullier a Cécile Matton.

viktor-rolf-bonbon-bottle

Bonbon je nadčasový pocit vybízející k hledání čiré a absolutní rozkoše. Ženu, která se rozhodne pro Bonbon, svádí smyslná autoerotická zkušenost. Odívá se do parfému a píše svůj vlastní příběh. Tato chvíle plná sebedůvěry patří jen jí. Je silná, krásná a komplexní. ” Viktor&Rolf.

Parfém Bonbon Viktor&Rolf  prodává exkluzivně Parfumerie Sephora.

Foto: Archiv značky