Michaela, šéfredaktorka

Na vlasy chodím do salónu Libora Šuly. Na nehty u nás v Černošicích k paní, která vždy vytvoří příjemnou a rodinnou pohodu. Ani na kosmetiku nechodím do velkých salónů. Mám ráda soukromí, takže i o mou pleť pečuje kosmetička v Černošicích a pracuje s kosmetikou Matis. Je to velmi intimní a klidné místo. Při kosmetice vždy hraje meditační hudba, péče probíhá na vyhřívaném lehátku a po dvouhodinové kůře odcházím ze salónu o pár let mladší a mnoho problémů lehčí.

snimek-obrazovky-2016-11-06-v-20-09-25

Tereza, módní redaktorka

Jsem zastáncem přirozenosti a francouzské nedbalosti. Tu francouzskou nedbalost bych ráda zdůraznila, protože pokaždé, když mám neposlušné vlasy, si říkám, že Emanuelle Alt také nosí vlasy á la vstala a šla. Hlavní je pro mě mít čisté vlasy, pleť i nehty. Nikam do salonu nechodím, nehty si jen opiluji a občas použiju lak. Na vlasy si po každém mytí dávám masku a jednou za čas si zastřihnu konečky speciálními nůžkami na vlasy. Co se pleti týče, moc se nemaluji a snažím se důkladně odličovat, používat séra, krémy a masky. To mi zatím stačí.

snimek-obrazovky-2016-11-06-v-20-12-07

Anna, lifestyle redaktorka

Na vlasy jsem chodila několik let do Toni & Guy, ale poslední rok chodím do BOMTONu. Servis a služby jsou opravdu profesionální, odcházím vždy naprosto spokojená. Tam ráda zajdu i na pedikúru. Manikúru zvládám sama doma. Na kosmetiku a depilaci chodím ke Gábince do Studia Estetica ve Slovanském domě. Cítím se tam maximálně příjemně. Je tam božský klid, hraje klidná hudba a já odcházím jako znovuzrozená.

snimek-obrazovky-2016-11-06-v-20-13-43

 Silva, módní redaktorka

O mé vlasy se mi stará nejlepší kadeřník a to moje maminka. Pokud bych ale měla k někomu jinému, určitě bych zašla do Red Salonu. Mani a pedi zatím zvládám sama, ale po tom, co jsem objevila salon NEHTY NEHTY, dost uvažuji o tom, že své nehty svěřím do rukou těmto odborníkům. Na kosmetiku nechodím, dávám přednost kvalitní dlouhodobé péči. O to více se zaměřuji na zdravé stravování, které hodně dokáže ovlivnit kvalitu pleti. Na co si ale potrpím, jsou masáže a pravidelné saunování.

snimek-obrazovky-2016-11-06-v-20-10-31

Foto: Instagram