Vegg Go

Jak už název napovídá, jedná se o vegetariánský Fast Food. Díky rozmanitému výběru se tu nají opravdu každý a to i zapřísáhlý milovníci masa. Vybírat můžete z hutných polévek, veggie burgerů, salátů, nebo z několika jídel z ” hrnců a pánví”. Nechybí ani široká nabídka svačin v podobě hummusu se zeleninovými kuličkami, nebo bagelů ve sladké i slané variantě. A jakou sladkou tečku na závěr můžete vyzkoušet? Ochutnejte například roztomilé mini raw cheesecaky. Pobočky Vegg Go naleznete v Praze v Atrium Flore, Galerie Harfa, v OC Chodov, na Náměstí Míru a Novém Smíchově. Další pobočky sídlí v Brně, Hradci Králové, Ostravě, Opavě a v Ústí nad Labem.

Delmart

Výběrové bistro s vlastními prodejnami, kde naleznete vše v bio kvalitě. Zajít sem můžete na nejčerstvější salát, který si sami sestavíte a necháte namixovat podle svých chutí. Stejně tak si podle sebe namixujete i snídani. Kromě toho si tu můžete dát masové i vegetariánské burgery, sendviče, polévky, nebo jiná hotová jídla. Prodejny a Bistra naleznete v Praze na Andělu v Nádražní ulici a v Millennium V Celnici na Praze 1. Samotné prodejny můžete navštívit v Atrium Flora, nebo v Čestlicích.

Green Factory

Salaterie nabízející hned několik druhů salátů, nebo možnost sestavení svého vlastního salátu. Najdete tu jak Fit saláty, tak bezlepkové, bez laktózové, nebo vegetariánské. Kombinovat je můžete s fresh džusy, nebo polévkou. Green Factory najdete v Praze na Karlíně, Pankráci, Chodově, Nových Butovicích, Florentinu, nebo v Národní ulici.

UGO

Freshbar a salaterie v jednom. Jeho výhodou je široký výběr poboček a to téměř po celé ČR. Dát si tu můžete klasické saláty všeho druhu, sezónní nabídky teplých jídel, fresh džusy i smoothie, ale také zmrzliny, nebo detoxikační očistnou kúru v podobě ovocno-zeleninových šťáv.

Dhaba Beas

Dokonalý výběr chutných, zdravých a výživných jídel naleznete ve vegetariánských jídelnách Dhaba Beas. Vaří tu tradiční indická vegetariánská jídla, ale také klasickou českou kuchyni. Veškerá jídla jsou z čerstvých surovin, bez polotovarů a geneticky modifikovaných potravin. Dhaba Beas naleznete v Praze v Týnské, Bělehradské, Vladislavově, Sokolovské, Na Pankráci a na Na Poříčí.