Nadčasová, elegantní a okouzlující. Taková je svatební kolekce účesů, kterou vytvořila Nina Krajčo, Art Directorka Bomton studií, spolu s Ondřejem Lukavským, kadeřníkem působícím na pozici Classic Senior v salonu Bomton Jalta na Václavském náměstí. Dvojice se nechala inspirovat nejnovější haute couture svatební kreací nejznámějších módních jmen a představuje ucelenou kolekci pěti účesů pro náročné nevěsty.

Série elegantních černobílých fotografií od módního fotografa Matúše Tótha zachycuje něžnou eleganci a nadčasový styl, kterým se nevěsty mohou nechat inspirovat několik sezon. „Kolekce je určena pro zákaznice, aby si mohly snadno vybrat a eventuálně kombinovat varianty jednotlivých účesů,“ říká spoluautorka svatební série Nina Krajčo. Každý z účesů celkovým vzhledem vlasy nikterak nekonkuruje svatebním šatům z těch nejjemnějších ručně tkaných krajek, zdobených náročnými ručními korálkovými výšivkami. Vlasy a šaty se navzájem harmonicky doplňují a vytvářejí dokonalý celek.

„Oproti jiným svatebním účesům, které jdou na hranici avantgardy, my jsme chtěli jednoduché, nadčasové a přesto zajímavé kreace,“ říká ke kolekci svatebních účesů Ondřej Lukavský ze studia Bomton Jalta, který se pod sérii okouzlujících výčesů podepsal coby její spoluautor.

Foto: Matúš Tóth