Kat Von D Beauty jsou luxusní produkty, které jsou hvězdami na kosmetickém nebi. Tady jsou čtyři nejzářivější:

  1. Tattoo Liner

Ničím jiným na světě nevytvoříte tak dokonalé oční linky, jako právě Tattoo Linerem od Kat Von D. Tattoo Liner je jako kouzelná hůlka, kterou vyčarujete ty nejostřejší a nejdéle držící oční linky EVER!

Dnes už ikonický produkt prostě musíte ve své kosmetické taštičce mít. Revoluční vysoce pigmentovaná formule je voděodolná a drží skoro jako tetování. Špička Tattoo Lineru je vytvořena z těch nejjemnějších štětinek. To je klíč k vytvoření těch nejpreciznějších čar, které ocení nováčci i profesionální make-up artisti.

 

Precizní Tattoo Liner zakoupíte ZDE.

 

  1. Lock-it Foundation

Make-up Lock-it je skutečným zámkem, na který se můžete spolehnout. Jedna malá kapka je vše, co potřebujete pro dokonalé sjednocení barvy vaší pleti a sametový efekt. Krytí tohoto make-upu je tak úžasné, že vydrží 24 hodin a skryje dokonce i tetování.

Úžasně krycí make-up Lock-it zakoupíte ZDE.

 

  1. Everlasting Liquid Lipstick

Ikonická rtěnka Everlasting Liquid Lipstick se nikdy neomrzí a navíc zůstává dokonalá po celý den. Tato rtěnka vytváří po nanesení perfektně matný look, který vydrží 24 hodin. Navíc je velmi příjemná, protože je doplněna přírodními zvlhčovači, vitamínem E a slunečnicovým voskem.

 

Nekonečně trvající barvu pro svůdné rty zakoupíte ZDE.

  1. Shade + Light Contour Palette

S touto paletkou vám půjde konturování obličeje úplně samo. Obsahuje 3 odstíny pro konturování, které vytváří přirozené stíny. 3 další odstíny pro rozjasnění zase dodají pleti měkkou svítivost a úžasné zvýraznění. Sametové, nemastné a lehoučké odstíny krásně splynou s pletí a zvýrazní rysy vaší tváře.

Dokonalou konturovací paletku zakoupíte ZDE.