Objevte kouzlo bio přírodní kosmetiky

Dejte stop chemii. Bio kosmetika neobsahuje absolutně žádnou chemii a je tak šetrná k člověku i planetě. Kvalitní přírodní kosmetika bude vaši pokožku hýčkat a dodá jí potřebné cenné látky, které napomáhají účinné regeneraci, hydrataci i hojení. Tyto látky napomáhají účinné regeneraci, hydrataci a hojení různých nedokonalostí. Objevte i vy skvělé vlastnosti přírodních produktů a dopřejte svému tělu kvalitní péči.

Jak na správné čištění pleti

Precizní čištění pleti, ideálně ráno a večer, je základním krokem ke spokojené pokožce. Díky němu se účinně odstraní nečistoty a odumřelé kožní buňky. Kůže je pak krásná, zářivá a mnohem lépe připravena na následnou hydrataci a výživu.

Pečujte o pokožku s ohledem na její typ

Péče o pleť by měla být prováděna s ohledem na její typ. Jiné produkty totiž vyžaduje pokožka suchá či citlivá, odlišné zase pokožka zralá či se sklonem k akné. Každá má totiž jiné nároky a jsou pro ni vhodnější nejen různé konzistence krémů, olejů nebo sér, ale také jejich odlišná složení v podobě použitých přírodních složek. Jedině správně zvolenými výrobky docílíte toho nejlepšího efektu.

Sérum plné blahodárných složek

Dopřejte si intenzivní výživu. Skvělým doplňkem v rámci kosmetické péče je sérum na pleť. To je dobrou volbou nejenom pro zralou pleť. Na trhu je dostupných hned několik druhů takových sér. Obsahují koncentrované látky ve vysoce účinné podobě a přispívají k vyživení, regeneraci nebo také hojení nedokonalostí. K pozitivním účinkům stačí navíc použít minimální množství séra a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.