Pevné tělo, pružnou a vyhlazenou pokožku, dokonalé křivky. To si přeje snad každá žena v každém věku. Je však zcela nemožné projít si jednotlivými fázemi v životě ženy jako je dospívání, těhotenství, období po porodu, či menopauza bez povšimnutí. Změna váhy, zhoršení kvality a elasticity pokožky, strie, celulitida. Ano, to vše jsou známé projevy kůže, které řeší úplně každá kráska. Jak si s nimi co nejlépe poradit a jaké kroky udělat, abychom s nimi zatočili?

Nejvhodnější kombinací je správná životospráva, dostatečný pohyb a vhodně zvolená kosmetická péče. Tou pro Vás může být jedinečná česká značka Onclé a její řada s prémiovou kosmetikou přinášející regeneraci a remodelaci pokožky. Specializuje se na pevnost i pružnost pokožky, potlačení strií a celulitidy. Obsahuje 99 % vzácných přírodních olejů a extraktů z přírodních kmenových buněk.

Řada obsahuje 3 tělové produkty, které se vzájemně skvěle doplňují: Luxusní olejové sérum, Prémiový tělový balzám, Zpevňující olejový peeling. Jejich funkčnost je založena na vysoce kvalitních účinných složkách, které kondici Vaší pokožky pozvednou na úplně jinou úroveň.

Zdroj: Onclé

Luxusní olejové sérum ošetřuje, zpevňuje, chrání a obnovuje vnitřní struktury pokožky při striích a jizvách. Redukuje celulitidu a je vhodné i pro dehydratovanou a stárnoucí pokožku. Obsahuje jedinečnou biosložku – extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Olejové sérum obsahuje kromě AKOSKY® APIUM také INCA INCHI, bavlníkový a BIO šípkový olej. Cena: 649 Kč / 200 ml.

Zdroj: Onclé

Prémiový tělový balzám skvěle o pokožku pečuje a zpevňuje ji. Také ji chrání a obnovuje vnitřní struktury při striích a jizvách. Redukuje celulitidu a díky obsažené 3D kyselině hyaluronové hydratuje kůži do hloubky. Obsahuje jedinečnou biosložku – extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Kromě AKOSKY® APIUM a 3D kyseliny hyaluronové obsahuje také INCA INCHI, přírodní squalan a BIO šípkový olej. Cena: 449 Kč/ 200 ml nebo 119 Kč / 30 ml.

Zdroj: Onclé

Zpevňující olejový peeling s hloubkově regenerujícími účinky. Obsahuje přírodní tenzidy, které šetrně odstraňují nečistoty a odumřelé kožní buňky. Obsahuje jedinečnou biosložku – extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Bohaté složení obsahuje z 98 % komplex vysoce kvalitních aktivních olejů a drcená šípková zrníčka dodávají pleti dostatek vitamínů. Cena: 349 Kč / 200 ml.

Jak nejlépe produkty používat a jaké výsledky očekávat?

Dvakrát denně (ráno a večer) po dobu dvou měsíců masírujte části těla, na která se chcete zaměřit. Zadeček, stehna, bříško. Nejprve použijte peeling, poté sérum a na závěr balzám. Dojde k aktivní regeneraci a remodalaci kůže. Vaše pokožka bude zpevněna a chráněna. Bude hladší. Zaznamenáte zvýšení elasticity, zmírnění celulitidy i strií. Zároveň bude kůže hydratovaná do hloubky, a tím pádem mladší a jemnější. A vy budete přirozeně krásná.

Více na www.oncle.cz a www.linteo.cz.