Zde najdete lifestylové střípky, které jsme pro vás připravili.

Robotický shopping

Piaggio, výrobce oblíbené Vespy, prezentoval malého odlehčeného robota Gitamini, který vám odveze nákup a pohodlně projede uličkami v obchodech, ale i venku na chodníku. Robot, který vás bude věrně pronásledovat jako pes, má dvě velká kolečka a centrální prostor, jenž není třeba uzavírat. Gitamini je k dispozici v různých barvách a s vámi zvolenou selekcí zvuku.

robot

Foto: Piaggio

Ekosystém rukou

Krém na ruce značky HAAN obsahuje probiotika a 97 procent přírodních ingrediencí. Prebiotický komplex s inulinem vyživuje kožní mikrobiom, živý ekosystém na povrchu pokožky, který se stará o její přirozenou obranyschopnost. Recyklovatelného obalu se zbavovat nemusíte, ekologický produkt je totiž možné opakovaně plnit. Vybrat si můžete ze tří typů – Fig Fizz voní po zelených fících a tonka fazolích, Coco Cooler má aroma mléčného kokosu a bílé broskve a Carrot Kick zaujme mrkvovými semínky, kurkumou a santalovým dřevem. Pečující výrobek seženete v parfumeriích FAnn.

Obnova kmenových buněk

Francouzská značka Matis má v portfoliu novou účinnou zbraň proti stárnutí pleti. Cell-Expert Serum s praktickým dávkovačem chrání kmenové buňky, které se následně obnovují díky kyselině hyaluronové s aktivními enzymy a také díky MatiStemCC komplexu s obsahem kmenových buněk bílé růže. Univerzální krém Cell-Skin pak můžete použít přes den i na noc. Jemná, avšak bohatá struktura se rychle vstřebává a přináší výsledky, jež zaručí kmenové buňky z bílé růže v kombinaci s výtažkem z protěže alpské. Pečující produkt plný antioxidantů zároveň účinně zabraňuje negativnímu působení volných radikálů na pleť.

sérum

Foto: Matis Paris

Rebelky, zlato a diamanty

I dáma někdy zatouží být nespoutanou královnou večírků, ukázat svéhlavé ego a ohnivou energii dřímající v jejím nitru. Oblékněte krajkový top a koženou sukni dráždící nejtajnější fantazie, přidejte svůdné diamanty a vyrazte do společnosti předvést své provokující já. Vždyť zakázané ovoce chutná nejlépe. Obzvláště, když ho utrhnete veřejnosti na očích. Italský šperkař Roberto Coin ve své kolekci Rock & Diamonds vzdává hold každé femme fatale, která se nebojí překročit hranice konvencí. Inspirován pobuřujícími rockery a třpytem jejich ocvočkovaných bund oslavuje energické ženy se silnou vůlí, které si jdou přímočaře za svým. Coin je na této cestě obléká do lesku dobyvačné síly ukryté v čirých, černých nebo hnědých diamantech doplněných o metalické hranoly. Šperky z této kolekce můžete nalézt na elegantní adrese butiku Roberto Coin, Pařížská 1, Praha 1.

šperky

Foto: Roberto Coin

Autor: Lenka Komrsková