Bez čištění pleti se neobejdete

Nestačí pleť jen umýt ráno a večer vodou. Využijte k čištění různé gely nebo pěny, která pokožku rozzáří a připraví na další kroky, které následují. Například organický čisticí gel účinně čistí pleť. Ráno ji zbaví mastnoty a nečistot, večer si zaslouží čištění po celém namáhavém dni, odstraní zbytky make-upu. Pleť je následně jemná, svěží a zdravá, sjednocuje tón pokožky a připraví ji na další péči.

Zdroj: BIORUŽA

Bez osvěžení to nejde

Ráno i večer a také přes den chcete dopřát pleti zklidňující pocit, výživu a využít tonikum také k čištění. Sáhněte po organické růžové vodě. Při pravidelném používání bude vaše pleť příjemně svěží, čistá a připravená na regenerující spánek nebo na den plný akce.

Jaké účinky má růžová voda?

  • vyhlazuje drobné linie a vrásky
  • osvěží pokožku
  • hydratuje a tonizuje
  • rozjasňuje pleť
  • má anti-age účinky
  • stará se o rovnováhu pH a vlhkosti

Zdroj: BIORUŽA

Krém je nutností

Denní a noční krém pomáhá hydratovat, chrání pokožku a dodává jí mnoho vitamínů a minerálů. Na ně se pak dá bez problémů nanášet make-up a další přípravky. Krém by měl obsahovat SPF. Pokožka je vystavena slunci denně na jaře, v létě, na podzim i v zimě. Během jedné procházky se může pleť spálit a pokožku podráždit. Organický opalovací krém pleťový je ten, který by neměl chybět ve vaší koupelně.
Zařaďte tyto tři kroky do své denní rutiny a vaše pleť vám za to poděkuje. Vyzkoušejte jednotlivé produkty, pravidelně o pleť pečujte a bude přirozeně svěží a mladistvá.