Poctivé odličování

A zase to odličování. Jenže bez něj to opravdu nepůjde. Ruku na srdce, kolikrát jste letos šla spát neodlíčení? Pokud to bylo více, než jste schopna spočítat, bez tohoto předsevzetí se v příštím roce neobejdete. Pokud tedy dobrovolně nestojíte o unavenou, zašedlou a stárnoucí pleť plnou nedokonalostí.

Oční krém jako nutnost

Ještě jste ho ani nezačala používat, nebo ho nanášíte jen občas? Tohle se musí okamžitě změnit. Oční okolí je jednou z nejcitlivějších a zároveň nejdříve stárnoucích partií vašeho obličeje. Věnujte mu proto důkladnou péči každý den – ráno i večer. Oční krémy, séra a masky jsou od teď nutností.

Pravidelné rozmazlování každý týden

Kdy jste si naposledy dopřála exofilaci celého těla, pleťovou masku nebo vlasový zábal. Nevzpomínáte si? Pak se pravděpodobně málo rozmazlujete. Myslete na to, že čas strávený nad vaším vzhledem není jen rozmarem, ale celkovou investicí pro vaše tělo.

Rozlišovat kosmetiku na den i noc

Ano, opravdu existuje rozdíl mezi denní a noční péčí o vaší pleť. Zatímco ve dne vaše pleť potřebuje bojovat s volnými radikály, v noci má potřebu se regenerovat a hydratovat. Uvidíte, že díky těm správným produktům noční péče budete ráno krásnější, než usínáte.

Začít se zdravě stravovat

Tento bod rozhodně není jen krokem k dokonalé postavě – ale právě i pleti a celkové duševní pohodě. Díky správně vyváženému a pestrému jídelníčku se budete cítit plna energie a vaše pleť bude zářit zdravím.