Bez štetců

Štetce nadevše miluje, ale ráno se jím vyhýbáme, co se dá. Daleko rychleji se totiž nalíčíte bez nich. Zapomeňte na dokonale vyblendované stíny do ztracena a místo toho je naneste prstem po celém víčku. Stejně tak rtěnku. Tu vklepejte bříškem prstů do rtů a lehce promněte. Potom ji pár tahy vetřete na tváře místo tvářenky. A je hotovo!

Hydratace, krytí a rozzáření v jednom kroku

Sérum, hydratace a následný podklad pro dokonalou pleť zaberou vždy nejvíce času. Zeliminujte tyto kroky a ušetřete si tím čas. Naneste sérum a poté do denního krému přimíchejte pár kapek vašeho oblíbeného make-upu. Tento mix pak do pleti jemně vklepejte. Dokonale přirozený vzhled zaručen!

Ponny tail vs. messy hair

Pro vaše vlasy bude ráno nejlepším kamarádem gumička, se kterou vykouzlíte elegantní ponny tail, nebo sea salt mist pro nedbalé vlny. Ten stačí několikrát stříknout do vlhkých vlasů a je hotovo. Je jen na vás, jaký look si zvolíte. Výsledek bude na vás. Časové skóré je stejné.

Multifunkční produkty na prvním místě

Nestihli jste vše, co jste chtěli a už jste na odchodu? Nevadí. Vemte si do kabelky multifunční produkt se kterým už zbytek doladíte po cestě. Například s lehkým hydratačním krémem si zvládnete jak namazat ruce, hydratovat rty, tak uhladit vlasy. Stačí malé množství přípravku promnout v dlaních a nenést do vlasů. Nic víc, už nepotřebujete.