Hydratační krémy jsou základ každé kosmetické taštičky, nyní si rozhodně musíte pořídit ten od Kiehl’s. Klasický krém Ultra Facial Cream, který používají profesionální maskéři i kosmetické redaktorky, je nyní v dostání v novém, barevném obalu. V prodeji je limitovaná edice, která vznikla ve spolupráci s organizací Autism Speaks. Díky této spolupráci jde jeden dolar z každého krému na podporu lidí s autismem.

„Autismem trpí přibližně 70 milionů lidí na celém světě. Tuto poruchu mají i mnozí studenti navštěvující doplňkový program na amerických školách Just Keep Livin, který jsem založil. Měl jsem tak možnost poznat, jaký dopad má autismus nejen na dítě, ale i na celou jeho rodinu,” říká Matthew McConaughey. „Jsem tedy velmi poctěn, že mohu s Kiehl’s a organizací Autism Speaks spolupracovat a přispět tak k rozvoji v oblasti rané diagnostiky a služeb pro tyto neuvěřitelné děti a jejich rodiny. Podobné aktivity mají nesmírně pozitivní dopad.”

Hydratační krém Kiehl’s výborně hydratuje a zjemňuje pleť a zároveň poskytuje ochranu předškodlivými látkami v ovzduší. Chrání před nízkymi teplotami a napomáhá k přirozenější pružnosti a hebkosti pleti. Navíc je vhodný pro všechny typy pleti bez ohledu na věk.

Za nás je tento krém v kombinaci s Matthewem a především podpory dobré věci must have!