Spánek a hydratace nade vše

Možná to bude znít jako klišé, ale bez důkladného spánku a řádné hydratace se při redukci kruhů pod očima neobejdete. Dehydratace a spánkový deficit jsou totiž nejčastějšími faktory jejich tvorby. Mějte na paměti, že bychom měli pravidelně spát alespoň sedm hodin a vypít minimálně 1,5 litru vody.

Chladit a masírovat

Oteklé oční okolí potřebuje zklidnit a řádně prokrvit. Připravte si proto účinnou zbraň – face roller, neboli masážní váleček. Ten jednoduše vychlaďte v ledničce a poté s ním kruhy jemně pár minut masírujte.

Černá káva a zelený čaj

Možná máte pocit, že to je to první, co po ránu potřebujete. Kofeinovou vzpruhu si však daleko víc žádají vaše oči. Vylouhované sáčky zeleného čaje přiložte na problematické partie a nechte alespoň 5 minut působit. Poté aplikujte kávové sérum. Pokožka bude okamžitě zklidněná a dokonale vyhlazená.

Zázračné náplasti

Čeká vás dlouhá cesta letadlem, nebo prostě jen nemáte po ruce čajové sáčky a vychlazený roller? Vsaďte na eye patches! Náplasti nalepte pod oči a nechte je 15 minut působit. Během toho si můžete v klidu připravit zdravou snídani, vypít kávu, nebo odpovědět na pár emailů. O redukci kruhů se už tenhle produkt postará za vás!