Hodně lesku, hodně třpytek

Příští rok vám samotné rozjasňovače rozhodně stačit nebudou. K výraznému lesku vám skvěle dopomohou super lesklé textury lesků, rtěnek a make-upů. Hodit se také budou holografické rtěnky, nebo oční stíny.

Rozmazané

Z kosmetického přešlapu se stal trend. Až si příště budete malovat rty, vynechejte konturovací tužku a použijte pouze rtěnku. Nejlépe červenou. Tu lehce vklepejte prsty a rozhodně se nestresujte přesnými tahy. Naopak. Jemně rozpitá rtěnka jako po vášnivém líbání je sexy a trendy zároveň.

Netradiční linky

Oční linky jsou opět v kurzu. Zapomeňte však na klasické kočičí a vsaďte na nové, netradiční tvary. Rovné, dvojité, ale i takové, které vypadají, jako namalované prstem. Přesně tak, jako tomu bylo na přehlídce Tom Ford. Nosit se budou také silně orámované a spodní oční linky. Jak jinak, než rafinovaně.

Doplňky kam se podíváš

Doplňovat už nebudete jen svůj outfit. Vyzkoušejte stužky do vlasů, čelenky nebo nalepovací kamínky na obličej. Během pár sekund zvládnete vykouzlit z obyčejného make-upu party look. Ideální čas na zkoušení je právě teď – v období vánočních večírků. Vyzkoušejte je a buďte o krok napřed!