Urban Decay Troublemaker Mascara

To, že řasenky od Urban Decay jsou něco jako diamanty pro uhrančivý pohled, už dávno víme. Pokud jste si stejně jako my mysleli, že proslulá Perversion, nebo Better Than Sex jsou těmi nejlepšími řasenkami, které máte, zadržte! Brzy bude představena nová řasenka Troublemaker, která slibuje prodloužené a hutné řasy plné objemu. Pokud jste na ni stejně jako my zvědavi, počkejte si do 5. září.

KK WBeauty Powder Contour Kit

Je to pouhý měsíc, co se Kim Kardashian vrhla na vlasní kosmetickou značku pod názvem KKW Beauty. Jako první nám byl launchován krémový contour kit. Teď se chystá přijít s dalším, tentokrát v pudrovém provedení. Pokud na konturování nedáte dopustit, zapište do diáře datum 22. srpna. Tenhle produkt se totiž na e-shopu moc dlouho neohřeje!

Kérastase Couture Styling L’Incroyable Blowdry Crème

Ani o vlasovou péči nebude na podzim nouze. Kérastase přichází s inovací největšího bestselleru a to L’incroyable Blowdry Lotion, které bude v říjnu představeno v nové, krémovější verzi. Ta je určena pro husté a silné vlasy. Stylingový krém, který zároveň slouží jako termo ochrana také zrychluje celkový proces vysoušení vlasů, a to až o trojnásobek.

Victoria Beckham x Estée Lauder Eye Foils

Výrazné oční stíny hlasají svůj velký comeback. A jak lépe se na něj připravit než s limitovanou edicí Victoria Beckam x Estée Lauder? Populární oční stíny Eye Foils se pod taktovkou Victorie rozšíří o dva nádherné odstíny. Konkrétně o Blonde Gold a Burnt Anise. S krémovou konzistenci s výrazným shimmerem se tak během pár sekund můžete stylizovat do devadesátkové éry Spice Girls a okořenit si svůj make-up.

Pat McGrath Labs Mothership Eye Palette

Paletka, která byla se dala rozhodně nazvat mistrovským dílem, nemůže být od nikoho jiného, než od jedné z nejlepších vizážistek – Pat McGrath. Ta 28. září představí svůj už 61. beauty produkt. Připravte se na 10 ohromujících odstínů, které nenechají spát jediného make-up guru!