Hebké sérum

Speciálně pro potřeby suché pleti vzniklo olejové sérum L’Huile Précieuse à la Rose Noire. Přípravek optimálně vyživuje pleť díky Omega 3 a Omega 6 mastným kyselinám rostlinného původu, dále vyplňuje vrásky a navrací pokožce pevnost. Centrálním motivem séra je výtažek z černé růže, který zajišťuje mimořádnou hebkost.

Sisley

Organická maska

Intenzivní štiplavá maska z minerálního maďarského bylinného bahna s paprikou a skořicí už sama o sobě zní jako zázrak. Organický beauty produkt je perfektní pro mastnou pleť a hlavně pak k pročištění pórů a detoxikaci pokožky. Značka Eminence navíc za každý prodaný produkt vysadí strom!


Eminence

Nezbytné tonikum

Ultralehké aromaterapeutické tonikum s výtažkem z lipového květu a alantoinem se spolehlivě postará o stabilnější hydrataci pleti a urychlení procesů regenerace. Navíc zaručí mnohem intenzivnější absorpci následné hydratační péče.


Matis

Výživný balzám

Jedinečný organický balzám s bambuckým máslem a olivovým olejem pro hluboké čištění pleti. Hutná tající struktura obsahuje antibakteriální hřebíček, rozmarýn, který podporuje lymfatickou detoxikaci a prokrvující zázvor nebo hojivou levanduli.


InLight