Becca Shimmering Skin Perfector® Pressed Highlighter

Odhalte tajemství jednoho z momentálně nejprodávanějších produktů značky Becca! Rozjasňující pudr dodá pleti jemný lesk a zář. Vybrat si můžete hned ze tří odstínů – Moonstone, Opal a Champagne Pop. Pudr je slisovaný tak jemně, že ho lze nanášet štětcem ale i pouhým prstem. Díky vysoké pigmentaci se do rozjasňovače zamilujete už na první pohled!

M.A.C. Strobe Cream

Tenhle krémový rozjasňovač je naprosto ideální i pro úplné začátečníky s highlightery. Jednoduše ho vklepejte prsty. Aplikovat ho můžete buď jako klasický rozjasňovač, nebo smíchat s oblíbeným make-upem, a nanést na celou tvář. Výsledkem je naprosto přirozené rozjasnění.

Benefit Watt’s Up! 

Klasika mezi rozjasňovači, která stále patří mezi jedny z nejlepších. Krémovo pudrová textura se skvěle hodí pro sušší, ale i normální pleť. Odstín šampaň dokonale sedne pleti se žlutým podtónem.

RMS Living Luminizer

Nesmí do vaší kosmetické sbírky nic jiného, než čistě přírodní produkty? Žádný problém. Tenhle rozjasňovač od RMS si díky přírodnímu složení můžete v klidu pořídit. Stačí pár tahů prstem a během okamžiku bude váš obličej vypadat rozjasněně, svěže a odpočatě. Není divu, že ho milují modelky po celém světě.