Copy, kam se podívaš

V příštím roce se můžeme těšit na velký comeback copánků. A to v jakékoliv podobě. Nedbale zapletené, ale i perfektně upravené. Třeba takové, jaké jsme mohli vidět na poslední přehlídce Chanel. Na jejich přípravu vám postačí tenký tupírovací hřeben, pevná gumička a ultra lehký lak pro konečnou fixaci.

Na volno

Culíky nás neopustí ani v příštím roce. Jen trochu zvolní. Zapomeňte na vysoce posazený ponny tail s neviditelnou gumičkou. Nosit se budou volně stažené culíky s obří látkovou gumičkou. Ano, s tou kterou si pamatujete ze svého dětsví. Čím větší a barevnější, tím lepší. Podívejte se na poslední přehlídku značky Balenciaga a nasajte vlnu inspirace.

Když objem, tak pořádně

Minimalismus nechte pro jednou stranou. Decentní vlny teď vystřídá objem na maxium. Možná to bude stát trochu více úsilí, ale věřte, že výsledek bude stát za to. Na pomoc povolejte objemové šampony, séra a tužidla. Pokud toužíte po opravdovém afru, vyzkoušejte trik s pomocí klasické žehličky a kovové pinetky.

Platinová v hlavní roli

Platinová, neboli Nirvana blond, bude jedním z nejvíce trendy odstínů. Máte v plánu velkou změnu? Vsaďte na novou barvu. Tenhle odstín totiž sluší téměř každému, a to i brunetkám. Podívejte se na takovou Selenu Gomez, Kim Kardashian, nebo Nikki Lee.