1. Hydratace

Ano, bude to znít jako klišé ale bez hydratace vám v tomhle případě nic nepomůže. Takže si ihned naordinujte 1l čisté vlažné vody s citrónem a pleť namazejte vysoce hydratačním krémem.

Tip: pro větší chladící efekt dejte hydratační krém a oční roll on na 5min do mrazáku.

1212665329_z12. Řasenka

Řasenka je přesně to co potřebujete! Otevře i ty nejunavenější oči. Raději ale použijte voděodolnou, nebo bezbarvou. Klasická varianta by vám v kombinaci s unaveným slzícím okem nemusela dopadnou nejlépe. Nechcete přeci vypadat jako panda.

smear of black brush mascara and false eyelashes isolated on whi

3. Rtěnka

Rudá rtěnka  je jedním z nejúčinějších triků. Díky výraznému odstínu dokáže odpoutat pozornost od vašich oteklých očí a dokonce dokáže opticky zminimalizovat jejich zarudlost. Tomu se říká opravdové kouzlo!

red-lips

4. Parfém

Při výběru parfému si v době nespavosti dejte pozor na jeho výběr. Zapomeňte na těžké, nebo sladké parfémy. Zvolte naopak lehké a svěží, díky nim se nebudete cítit tolik unavěně, navíc vůně citrusů vás dokáže nakopnout. A to přesně v těchto chvílích potřebujete!

byredo-tw

5. Bílá košile

A ještě jeden, tentokrát stylingový trik. Oblékněte si bílou košili, nebo jakýkoliv světlý vršek. To odrazí světlo do vaší tváře, krásně vás prosvětlý a vy budete vypadat stoprocentně fresh.

b714701bc302680090839126cb2ada82